Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (79)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ 100% elblążanin
  Poniedziałek, 26.02

  Liczyłem na więcej...... szkoda.

 2. 2
  +49
  ~ szopeńka kanonowicza
  Poniedziałek, 26.02

  Jego opowieści pokazują, że jest bez wizji, nie samodzielny, oportunista, narcyz, hipokryta służący "ważniejszym", oderwany od rzeczywistości, tyjący z biedy. Stracił rozsądek i wstyd. gdyby cokolwiek dla miasta zrobił, ale widzę go tylko jak maluje "hotelowiec" na Skrzydlatej, podaje torby nakrętek Wróblewskiemu i trzyma palec w ciemnym miejscu Wróblewskiego. To wszystko co powyżej potwierdza obecność Portasa jako nikogo . Czym dzielny Portas wspiera Nissana? Chyba tylko urodą chce łapać ciemny elektorat znad Dniestru dla rodaka.

 3. 3
  +32
  ~ Lajki
  Poniedziałek, 26.02

  POdoba mi się zachwyt samych pełowcow, dobre i to -:)))

 4. 4
  +31
  ~ Cena koalicji i układu
  Poniedziałek, 26.02

  Może być największym przegranym tej kampanii ale to cena za bycie w ukladzie ktory został fatalnie oceniony przez mieszkańców!

 5. 5
  +27
  ~ Dawny znajomy z PO
  Poniedziałek, 26.02

  Michał ja cie lubię i szanuje jesteś mądrym człowiekiem bardzo dobrym ratownikiem medycznym znam Cie z dobrej strony ... ale jeśli nie odetniesz się od Wróblewskiego to przegrasz sromotnie mówię ci. Nie mów że jesteś inny niż on tylko bądź inny pokaż charakter a tym czasem przyklepujesz wszystko po Wróblu jak ślepe ciele. Dla tego nie zaglosuje na ciebie bo nie chcesz zmian. Nie powiedziałeś ani słowa że wymienisz ludzi na innych, nie emerytów, że np zmienisz sekretarza w UM , sory Michał nie.

 6. 6
  +23
  ~ Potrzebne tsunami!
  Poniedziałek, 26.02

  szczyty hipokryzji, karmienie elblążan portem, jakie to korzyści, z czego, już nawet Zgliński przestał nadawać, jakie transatlantyki tam przypłyną . Zamiatanie strat politycznych spółek EPEiK, EPEC, a jak inne?, Pod prywatną spółką już by były taczki do wywózki menedżerów z bożej łaski, a tu pajęczyna ma się dobrze. Nowak chyba był za to odpowiedzialny, a znalazł się w radach epecu i Funduszu Ochrony Środowiska w Olsztynie, tacy jesteście, z prawdziwym samorządem nie macie nic wspólnego, szmal,szmal,szmal

 7. 7
  +15
  ~ RZECZNIK
  Poniedziałek, 26.02

  dlaczego ZDJELIŚCIE DYREKTORA ŚRODOWISKA?? `

 8. 8
  +29
  ~ Yax⁶
  Poniedziałek, 26.02

  Trzeba jeszcze rozliczyc to szemrane towarzystwo Missanowo- Wroblowe z toru Kalbar i z torowiska 12 lutego.Po co to torowisko ,jeżeli tramwaje dalej śmigaja przez Krolewiwcką.Po co komu byl tak potezny w milionach kawalek torow.

 9. 9
  +31
  ~ Hipokryzja
  Poniedziałek, 26.02

  Gdzie bylo to Wasze serce kiedy niszczono ludzi???? Kiedy zasypial Elbląg??? Macie czelność używać logo serca ! !!!

 10. 10
  +37
  ~ Pamiętamy
  Poniedziałek, 26.02

  A jak broniłeś ratowników gwałcicieli to było ok? I jeszcze potem opluwales w kampanii ofiarę. Synkiem się swoim zajmij lepiej....

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0181109905243