Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
Dobrzy elblążanie, grzeczni elblazanie. Wybraliście PO to teraz macie cukierka w psotaci Lata z Radiem i sie cieszcie. A do tematu prtou wrocimy kiedyś tam :)
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Dobrzy elblążanie, grzeczni elblazanie. Wybraliście PO to teraz macie cukierka w psotaci Lata z Radiem i sie cieszcie. A do tematu prtou wrocimy kiedyś tam :)