Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (87)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ czy odżyjemy?
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Wydawało się, że duch 15 października będzie miał jakiś ożywczy wpływ na prowincjonalne "elity" ugrupowań, które rządzą. Akurat - PSL, PO, SLD zwarły faktycznie szeregi, ale aby po staremu trwać, ciągnąć, chapać, niszczyć nieprawomyślnych, skóra cierpnie, co te przeżytki wyrabiałyby po wyborach, gdyby zrobiły kolejny wślizg na fotele. Czy więc naprawdę będziemy "ciemnym ludem" dla tych dzisiejszych banerowców na przystankach, retuszowanych, do 7 kwietnia poświęcających się dla "ludzi"?

 2. 2
  +5
  ~ racja
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Pani Posłanka Pasławska pokazała gdzie jest miejsce pticy.

 3. 3
  +11
  ~ śmigusem po dziewicy
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Gdy, czego mu świątecznie i po katolicku nie życzę, wygra Missan, to Wróblewski będzie v-ce prezydentem rządzącym z tylnego wyziewu. Wróblewskiego Gustlik wcisnął na ostatnie miejsce na liście PSL właśnie po to - by nie wszedł do sejmiku ale zmylił elblążan by uznali Missana za "samodzielną nowość". A Missan? Missan jest jak dziewica z burdelu - pachnie wszystkim w czym siedział i co na niego się tam lało, ale twierdzi że pozostał dziewicą. Wykonywanie niektórych zawodów wali ostro na łeb i sumienie. dziewica z burdelu? Alleluja i na fotel w ...!

 4. 4
  +1
  ~ dno i reszta mułu
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Parka bezrobotnych pasożytów do roboty a nie do rasy miasta.

 5. 5
  +5
  ~ Baner prawdę powie
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  patrzę na banerowych zbawców Elbląga. Na podpuchę idiotyzmów. Missan- "Tylko Elbląg". A co, miałaby być Kozia Wólka? Gintowt - "RAZEM ZROBIMY WIĘCEJ". Panie kandydacie, podnóżku teraz rządzącego, może komentarz, od jakiego pułapu "ZROBIMY WIĘCEJ" ? Bo inaczej to kojarzy się z wiadomym przybytkiem i zależy od stanu żołądka. Przebija wszystkich Nowak -"INWESTUJEMY Z MYŚLĄ O MIESZKAŃCACH". No, pojechał po bandzie. Inwestycje są, ale w tamtej części szuwarowego województwa. Tutaj pies z kulawą nogą nie inwestuje. Dlatego młodzi uciekają z zadupia bez szans. BardzieJ trafi szczerość : "INWESTUJEMY W RADY NADZORCZE DLA NAS, A WY MACIE TYLKO GŁOSOWAĆ... TEŻ DLA NAS". Skromnie prezentuje się Jaśnie Pan- tylko nr 8. Jestem za: ósme miejsce w głosach. Nagroda "Niedojrzałego Agrestu"- Nowak.

 6. 6
  +4
  ~ banda 4
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  J rada nadzorcza N

 7. 7
  +14
  ~ alle luje
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  ~do "Baner..." - ci których opisałeś (niestety, nie wszystkich) prezentują jawnie program rzygania na mieszkańców miasta. Przez 10 lat to robili i nadal zamierzają na bezczela. Wypada powiadomić Czarzastego o Nowaku, Kamysza o Wróblewskim, Tuska o Czyżyku, Missanie i tej panience po 70-tce. Co gorsze, to to że obrzygany miejski lud podziękuje za tą strawielinę i wybierze tych poczciwców by dalej obrzygiwali go tworząc na nim pancerz smrodu. Dziwny przypadek sztokholmski (elbląski syndrom) - czym większy "uczciwiec" tym bardziej przez lud oczekiwany.

 8. 8
  0
  ~ Joanna,
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Widzę ze PO już miesza w sondażach.

 9. 9
  +1
  ~ Prima Aprilis
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Głosując podpowiadacie, jak bardzo trzeba będzie sfałszować wynik.

 10. 10
  +2
  ~ do ciemnogrodu
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Elblag to chore miasto emerytow i rencistow oglupialych przez tvpis.Mało jeszcze złodziejstwa,nepotyzmu i calego ciemnogrodu? Tylko nie PIS, zaden śliwka, juz slysze opinie, ze jak dojdzie Sliwka to wszscy wszysto zalatwia. Ludzie obudzcie sie w koncu....

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1717958450317