Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (87)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Na Andrzeja
  Wtorek, 26.03

  Na Sliwke zaglosuje. Bylem na spotkaniu i bylo odziwo bardzo prawdziwie i metytorycznie

 2. 2
  +2
  ~ przeciw Andrzejowi
  Wtorek, 26.03

  Na Sliwke nie zagłosuje.Bylem na spotkaniu i było nudno i nie "metytorycznie"

 3. 3
  +1
  ~ Joanna
  Wtorek, 26.03

  To musi być ktoś z poza wszelkich układów i ten warunek spełnia tylko pan Stefan Rembelski. Innej drogi nie ma pozostali to jedna koteria przebrana na wybory w inne koszulki dla niepoznaki

 4. 4
  0
  ~ Glos na Sliwke
  Wtorek, 26.03

  To chyba pomyliłeś spotkania bo Sliwka ma zaje.... spotkania i gada z sensem. Jest energia, nie czuc zenady i klamstwa jak u Pana serduszka. Tylko Sliwka.

 5. 5
  --6
  ~ Ciary
  Wtorek, 26.03

  Malinowski głosem powala -:)) a inny irytuje'-;)))

 6. 6
  +8
  ~ stary radiowiec
  Wtorek, 26.03

  @Ciary - Szkoda tylko, że oprócz tembru głosu, to ani rozumu ani pomysłów na miasto (poza kadzeniem burżuazji i drętwą gadką dla gawiedzi) za bardzo nie ma ten Malinowski i nie różni się specjalnie niczym od geriatrii z ratusza. To pewnie dlatego wziął sobie speca od PR-u do drużyny, takiego jak ten lewak Koliński, żeby nie musieć odpowiadać na trudne pytania i się nie narobić przy wyborach. Ciekawe ile Kolińskiemu płaci za jego usługi, bo on sam nawet internetu przecież nie ogarnia; Panie Robercie, pochwali się Pan?:)

 7. 7
  --8
  ~ Tylko Stefan
  Wtorek, 26.03

  Stefan Rembelski - mój kandydat na prezydenta!

 8. 8
  +6
  ~ Brak
  Wtorek, 26.03

  Jednak brakuje kobiety

 9. 9
  --5
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 26.03

  @stary radiowiec - Dziękuję bardzo za, w sumie, dobre słowo ob. radiowy, i chyba nawet domyślam się (po rewolucyjnem słownictwie;) który to @stary radiowiec-lewak z lokalnego podwórka pisał;) Ale żeby zaspokoić ciekawość, to publicznie oświadczam, że kandydat Malinowski nie płaci mi nawet złotóweczki (choć też uważam, że powinien;) i robię swoją robotę w tym przypadku kompletnie za free, w ramach działalności pro-społecznej i obywatelskiej, z sentymentu do Elbląga oraz w słusznym celu promocji myśli lewicowej i lewicowych kandydatów nad Wisłą:) A dodatkowo w zbożnym celu anty-wojennym:) To cała moja w tej sprawie motywacja, true story:) PS. Internaut/ka @Ciary to naprawdę nie ja, choć głosem radiowem też dysponuję;) #PrawdaWasWyzwoli, #RazemDlaElbląga; #OstatniBędąPierwszymi; 🖤💚🚩

 10. 10
  0
  ~ kazek
  Wtorek, 26.03

  Po pierwsze: przedszkole nr 8 w Elblągu. Od dawna wymagało remontu. Nikt nie myślał o jego likwidacji czy sprzedaży budynku. Na czas remontu musi być zamknięte. Rodzice zostali wykorzystani wyłącznie do celów partyjnych. Pan Śliwka chwali się, że załatwił pieniądze na jego remont. Nie wszystkie tylko część i wiecie z jakiego funduszu? COVIDOWEGO kuźwa. Zamiast kupować respiratory ( takie prawdziwe) i inną aparaturę dla ratowania płuc po covidzie to kasę wydaje się na remont przedszkola. WSTYD I HAŃBA. Port w Elblągu: "propozycja", którą przedstawił ten pan brzmiała: dokapitalizujemy zarząd portu ok. 100mlnzł, dokończymy pogłębienie toru wodnego a miasto zapłaci skarbowi państwa 51% udziałami w spółce i pozbędzie się decyzyjności w zarządzaniu portem. Fajne co? To tylko PiS mógł wymyślić.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99057102203369