Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Do nie wiem kto: Sam się doucz cwaniaczku, sejmiki rozdzielają środki unijne, btw, w sejmiku warmińsko-mazurskim PiS nie miał większości i nic nie wskazuje, żeby po tych wyborach miał mieć, więc średnio widzę dogadywanie się pana Owoca z marszałkiem z PO. Druga kwestia to cała masa rządowych funduszy celowych, rozdzielanych przez ministerstwa, pan Owoc obiecywał za rządów PiS z takich funduszy dofinansowanie na przebudowę stadionu w Elblągu, no ale jakoś nie załatwił. Jedyne o co PiS dba to o kontynuację programu "rodzina na swoim", czytaj posady dla swoich.

 2. 2
  +4
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Do mama Karoliny: Tak, PiS lubił szastać pożyczonymi pieniędzmi, przyrost długu publicznego w czasie 8 lat rządów PO 340 mld, przez 8 lat PiS 770 mld, sprawdź sobie jak nie wierzysz. Dalej nie rozumiem czemu Elbląg miał oddać majątek samorządowy za te do 100 mln dofinansowania, a Rydzyk dużo więcej dostał, a nic nie musiał oddawać swojego. A sam przekop nie miał nic wspólnego z potrzebami Elbląga, bo te miliardy jeśli miałyby przysłużyć się Elblagowi, to można było dużo lepiej zainwestować, ale prezes chciał mieć niby uniezależnienie od Rosji, więc kasa nie grała roli. Jak twierdzisz, że PO to nie jest polska partia, to wychodzi, że mamy niepolski rząd, to nie wiem pod okupacją jesteśmy? Czyją? Zakładasz partyzantkę czy emigrujesz na Węgry?

 3. 3
  --7
  ~ brawo Mama Karoliny
  Poniedziałek, 25.03

  I taka jest rzeczywistość i brawa dla Mamy Karoliny.Tylko czy to dotrze do Elblążanina? skoro wie tylko swoje.Przez takich ludzi jak Elblążanin mamy taki marazm w Elblągu , nie mamy nic jesteśmy na ostatnim miejscu w Polsce.To na tyle bo jeszcze mi się coś wymsknie niekulturalnego.

 4. 4
  +4
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Do brawo mama Karoliny: No taki wspaniały ten PiS był, że na szczęście w ostatnich wyborach nie uzyskał większości i nie rządzi. Musi być chyba więcej tak myślących jak ja, a odmiennie niż Wy. Polecam wygooglować struktura wykształcenia wyborców, czym niższe wykształcenie tym wyższe poparcie dla PiS, a czym wyższe tym wyższe poparcie dla PO. Dodam, że w ostatnich wyborach parlamentarnych 67% ludzi z wykształceniem podstawowym głosowało na PiS. Wśród ludzi z wyższym wykształceniem 39% głosowało na PO, a 22% na PiS. to mówi samo za siebie, czym niższe wykształcenie tym łatwiej łykać brednie PiSu.

 5. 5
  0
  ~ Do Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  PO też nie uzyskała większości. Zliczając głosy na PiS lewice i piąte koło u wozu czyli trzecią drogę a i jeszcze konfederacja to raczej większość była przeciw PO? I po tych 100 kłamstwach przybywa tych przeciwników

 6. 6
  +3
  ~ Mieszkanka
  Poniedziałek, 25.03

  Taki sondaż to wróżenie z fusów. Elblążanie są mądrymi ludźmi i na pewno ekipa pis zostanie wyrzucona z naszego miasta.

 7. 7
  +1
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  To se zliczaj głosy PiS, z Lewicą i Trzecia Drogą, czyli partiami, które szły do wyborów z hasłem odsunąć PiS od władzy, nie wiem jaki w tym sens, ale skoro Ty widzisz, to nie bronię. Bez wątpliwości większość uzyskał blok partii, które chciały odsunąć PiS od władzy i tak się stało i przynajmniej kilka lat się nie zmieni.

 8. 8
  --4
  ~ Do Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  No masz rację mieli jedynie hasło odsunąć PiS od władzy. I na tym się skupili resztę tzw 100 konkretów mając w d… czy od komisji śledczych, polowania na czarownice, wymiany na swojaków ludziom żyje się lepiej? Ludzie mają dość tego cyrku chcieli np kwotę wolną od podatku a dostali zero

 9. 9
  +3
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Częściowo się zgadzamy, ja nie mówię, że PO jest idealna, ja po prostu przywykłem, że w tym kraju wybieramy zawsze mniejsze zło, i wg mnie PO to mniejsze zło, a PiS większe.

 10. 10
  0
  ~ Mama Karoliny
  Poniedziałek, 25.03

  Do Elblążanin: dalej mi nie odpowiedziałeś co POwcy zrobili dla Elbląga. Przypominam że oni w latach 2010-2013 mięli premiera, prezydenta RP, całą radę miejską i prezydenta miasta. I nawet wtedy nic dla Elbląga nie zrobili. W tych latach za to zlikwidowali kolej nadzalewowa,doprowadzili do ruiny największy w Europie odkryty basen, zlikwidowali prom rzeczny na Nogacie. Nic nigdy pożytecznego nie zrobili. To są lenie i szkodnicy. Obecnie na PO głosuje dzicz z ośmioma gwiazdami na ustach która nie ma żadnych oczekiwań i wymagań,wywrotowcy którzy wmawiają że mamy ponad 50 płci,cwaniacy,chachmeciarze, komuszeria i ludzie którzy totalnie nie mają pojęcia na kogo głosują sugerując się przekazem z lewackich mediów godzinowych które najpierw karmiły fałszywą plandemia później pomocy upainie i innymi gusłami.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0466830730438