Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Sąsiad
  Poniedziałek, 25.03

  Poprzedni wszyscy narzekali , że władze Elbląga są z innej opcji politycznej niż Rząd, dlatego Miasto nic nie dostało. Widzę , że teraz PiS dąży do tego samego. 0 dla Elbląga.

 2. 2
  --4
  ~ Mama Karoliny
  Poniedziałek, 25.03

  Jeśli nie podoba się wam obecna sytuacja w mieście i chcecie zmian na lepsze to pod żadnym pozorem nie glosujcie na nikogo z listy KO oraz tak dla Elbląga. Tam są wszyscy najwięksi szkodnicy.

 3. 3
  --1
  ~ khfd
  Poniedziałek, 25.03

  Tylko 5% mieszkańców rozumie żeby nie chodzić na wybory. Trzeba zmienić system a nie pionki w systemie.

 4. 4
  +9
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Do Mama Karoliny: Tak, bo PiS pokazał przez ostatnie 8 lat wspaniałe rządy, można mierzyć ilością afer. A dla Elbląga co zrobił? Chcieli przejąć port, żeby dokończyć przekop, a do Rydzyka setki milionów płynęły i nic nie musiał oddawać w zamian. A Pana Owoca spytajcie czemu państwowa spółka Energa Kogeneracja podwyższyła stawki za ciepło w Elblągu w czasie kiedy pan Owoc był ministrem nadzorującym państwowe spółki, a w tym samym czasie miejska spółka złożyła wniosek o obniżenie cen za energię cieplną dla mieszkańców Elbląga.

 5. 5
  --7
  ~ wniosek
  Poniedziałek, 25.03

  Brawo! powinno być ponad 50%..

 6. 6
  --12
  ~ no tak
  Poniedziałek, 25.03

  Tylko PIS musi wygrać, żeby powróciła normalność. Świadomość ludzi wzrasta co do szkód jakie Tusk już wprowadza.Musi PIS wygrać w samorządach bo to podział kasy dla Nas mieszkańców. Głosujemy na PIS , no ludzie tak na logikę przeanalizujcie co zaczyna dziać się w szkołach, a od 1 września nie będzie nauki historii. Co to będzie się działo , a no to, że o narodowości naszej młodzież nie będzie się uczyła.

 7. 7
  +9
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Do no tak: weź przeczytaj co napisałeś, jak PiS wygra samorządowe w Elblągu to Tusk da Elblągowi więcej kasy? Coś za kosmiczna logika. Da tak samo jak PiS dawał Elblągowi kiedy nie mieli tu swojego prezydenta. Dzieci historii nie będą się uczyć? Skąd Ty czerpiesz takie bzdury?

 8. 8
  +2
  ~ Pathfinder
  Poniedziałek, 25.03

  Do Ania: Dobrze piszesz ja bym dodał od siebie jeszcze konfidencja i taka jest cała prawda o elblążkowie.

 9. 9
  --4
  ~ do Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Doucz się trochę a potem pisz, to Sejmiki "załatwiają " kasę z Unii na rozwój Samorządów. Tusk też niema co do gadania bo to Ustawa stanowi ile z naszych podatków musi trafić do Samorządu. I trafi się taki lej woda i pisze , żeby ogłupić Elblążan. Głosujcie tylko na PIS, bo PIS dba o rozwój takich małych Samorządów. Tusk to tylko likwiduje, a teraz odracza na 2 lata próg podatkowy na 60 tysięcy. Czytajcie i uświadamiajcie się. Pan Śliwka to wielka Nadzieja na rozwój naszego Miasta i Spółek.

 10. 10
  --8
  ~ Mama Karoliny
  Poniedziałek, 25.03

  Do Elblążanin:,,Chcieli przejąć port, żeby dokończyć przekop,, Czyli jednak coś dla Elbląga zrobił ten PIS? Jak sam mówisz że zbudowali przekop łączący morze z Elblągiem. Czyli PiS zbudował Przekop, kanał do Elbląga wraz z nowym mostem obrotowym w Nowakowie, wyremontował przy okazji drogi na Mierzei i ty się pytasz co zrobił PiS? Nawet chcieli tu nam pobudować port z prawdziwego zdarzenia ale motorówka i harley stwierdzili że wtedy PiS okaże się sprawczy i wielki więc zaczęli sypać piachem w tryby. Jurij i Witalij ogłosili że to ma być mała miejska przystań z obeliskiem do obsadzenia swoich kolesi. Finał jest taki że Elbląg stracił możliwość posiadania portu z prawdziwego zdarzenia bo nienawistnicy, zazdrośni i mściwi nie chcieli się dogadać z Polskim rządem. Co zrobiło PO dla Elbląga? Podpowiadam nic! To PiS zrobił dla elblążan wiele i okazał się słowny, sprawczy. Dzieło PiS to także crw Dolinka. POwcy to nieroby i oszuści. Miało być 100 konkretów a okazało się 100 kłamstw. PIS działa i realizuje PO kłamie i składa obietnice bez pokrycia. PO nigdy by nie zbudowało przekopu bo oni czekali na zgodę Berlina i Moskwy. Bez akceptacji tych dwóch państw PO nie działa. Teraz jeszcze słuchają się USA i POpychaja Polaków do wojny. Te POwskie gadziny przeprowadzają już ankiety z pytaniem czy Polacy mają jechać walczyć za upaine. PO to nie jest Polska partia.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2663719654083