Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ wet
  Poniedziałek, 25.03

  wy-czyli kto-ty i twój cień?

 2. 2
  +3
  ~ do polexita
  Poniedziałek, 25.03

  PO to nie jest Polska partia?Jarek ci powiedział czy darmowy ryz od morawca zaszkodził? o podobne brednie trudno we wszechświecie.Ale jak ktoś tak jak ty"mamo karolci"jest zaślepiony to i w taki stek bzdur uwierzy

 3. 3
  --2
  ~ Do do polexita
  Poniedziałek, 25.03

  Ważne że nie wierzy akademik za 1zl 60 tys kwoty wolnej od podatku paliwo za 5 zł dobrowolny ZUS czyli to wszystko na co wielu dało się nabrać a dzisiaj żałują jak widzą tylko komisje śledcze i ten cały medialny cyrk niczym nie różniący się od poprzedniego który tak krytykowali

 4. 4
  0
  ~ Do Elblążanina
  Poniedziałek, 25.03

  Chwalisz się czy żalisz?Jakim trzeba być imbecylem,aby oddać głos na oszustów,złodziei i kłamców.Napisz jeszcze,że bardzo się cieszysz z tego,że rudzielec ze swoją zgrają nieudaczników i nierobów dokonują bandyckiej demolki Polski.

 5. 5
  +1
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Do mama Karoliny: Ależ Panią fajnie się czyta, dzicz, szkodnicy, wywrotowcy, jak Kurski wróci do TVP to może Pani te słynne paski do wiadomości pisać (lol). Gdyby rządził PiS to mielibyśmy największy basen w Europie, kolej nadzalewową itd, a w ogóle o Gdańsku wszyscy by mówili to te miasto obok Elbląga, a wszystko to po zabraniu pieniędzy samorządom w ramach Polskiego Ładu, byłoby pięknie, Jarosław na króla Polski (lol).

 6. 6
  --3
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Do imbecyla: cieszę się i będę cieszył Twoim szczęściem w kolejnych latach rządów rudego ;-) Zawsze możesz rozważyć emigrację na Węgry, Kaczorowi nie udało się zbudować Budapesztu nad Wisłą, więc polecam oryginał ;-)

 7. 7
  0
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Ja bardzo przepraszam za moje wcześniejsze wpisy,cierpię na schizofrenię paranoidalną,właśnie wziąłem leki i dochodzę do mormalności,jest dobrze.

 8. 8
  +1
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Ja za nic nie przepraszam, a Ty sobie dochodź do "mormalności" (lol)

 9. 9
  --4
  ~ Polexit
  Poniedziałek, 25.03

  Marszałek rotacyjny z tvn oszukał kobiety w sprawie aborcji,tusk oszukał Polaków w sprawie 100 obietnic na 100 dni. Kwestia kilku miesięcy do wotum nieufności i rozpisania ponownych wyborów. PiS powróci do władzy szybciej niż wam się wydaje. Podżegacze wojenni z KO i trzeciej drogi destabilizują państwo i wyraźnie pchają Polskę do wojny. Obalenie tych łotrów jest w obowiązku Polaków.

 10. 10
  +2
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 25.03

  Do polexit: Bagnet na broń i ścigaj tych łotrów (lol). Nie zapomnij zażyć leków.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.4493660926819