Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ MIESZKANIEC
  Czwartek, 05.10

  Opozycja boi się ,że po wyborach będą spawy sądowe i do ula pójdą kanciarze i zdrajcy narodu polskiego . Tusk ma zapewnione dożywocie we Wronkach

 2. 2
  --10
  ~ Elblążanie dumni z PIS
  Czwartek, 05.10

  W tak niepewnych i trudnych czasach nie ma czasu na eksperymenty, trzeba postawić na ludzi kompetentnych, sprawczych ,stabilnych z realnym korzystnym planem dla Polski i Polaków. Należy zagłosować na PIS. Reszta się nie liczy, PO nie ma szans bo to ludzie skompromitowani a PO na 10 dni przed wyborami nie ma planu! Rozumiecie? Oni nie mają żadnego planu tylko 8 gwiazdek i gęby pełne nienawiści do Polaków. Ostatnio nawet mogliśmy zobaczyć wtv jak POwcy podkładali Polskę przed Ruskich omawiając przy wódeczce w Kadynach z agentami FSB i KGB rozbrojenie Polski i całkowite oddanie Polski od wschodniej granicy aż po Wisłę w łapy Rosjan. Oddając de facto Elbląg federacji rosyjskiej. Skandal proszę państwa! Dlatego wystrzegajcie się głosowania na PO bo za jakiś czas Polska pod ich rządami przestanie istnieć. U sowy zajadając się osmiorniczkami na koszt POdatnika mówili że Polska istnieje tylko teoretycznie. Tylko PIS proszę państwa!

 3. 3
  --6
  ~ MIESZKANIEC
  Czwartek, 05.10

  Ja bym zagłosował na platformę obywatelską ,żeby się wyniosła z Polski do Niemiec .

 4. 4
  --5
  ~ Arc
  Piątek, 06.10

  PiS to zło, faktycznie ale najlepsze, że najgłośniej to krzyczą POwce, którzy są jeszcze większym złem :D

 5. 5
  +6
  ~ Arc
  Piątek, 06.10

  Tomasz - a Trzecia Droga z PSLem i Lewica chcą być koalicjantami PO - więc jeśli chcesz być konsekwentny to powinieneś napisać, że na nich też nie głosować.

 6. 6
  --2
  ~ anty-pis
  Piątek, 06.10

  To ja się mogę podpisać od ulotką,, Imieniem i nazwiskiem

 7. 7
  +1
  ~ Pewien!
  Piątek, 06.10

  na zadne starszawe towarzystwo nie ma mowy ! Ich czas juz minął, Turlej nie do konca moja bajka ale na kogos trzeba! Lewica mnie rozczarowala swoimi wewnetrznymi knuciami i targana okropnym zachowaniem i postawą malo etyczną i moralną siejąc falsz, ploty , oszxzerstwa i pomowienia i nie pokazując jedności! Mam nadzieję że te fakty jeszcze wyplyną o ich zdolnościach! 3 droga to chlopki wiec mowy nie ma! W ogóle te wybory odkryly morale, charaktery i prawdziwą twarz niektorych osób i to też dobre choć czasem okrutne i podle

 8. 8
  +3
  ~ WypaCzeni
  Piątek, 06.10

  Na listach partyjnych głosujemy przede wszystkim na Olsztyn co jest chore i bez zadnego wplywu na Elbląg! Dlatego wybór kazdy jest fatalny! Ci ludzie nie mają pojęcia i odwagi pracować na rzecz Elblaga bo są w chorym i spaczonym układzie zakeznosci i interesów wlasnych ! Albo starzy i nie rokujący albo z poza bo mlodych poupychali na koniec! Nienormalne i spaczone!

 9. 9
  +3
  ~ spokój aż dzwoni
  Piątek, 06.10

  Najbardziej się zdrzaźnił Witek i to na Stefana. Kilka razy wytknął Stefanowi "kłamstwo". Obaj posługują się liczbami a jednak Witek mówi "Stefan do pierdla" za kłamstwo. są jak bliźniacy i są siebie warci. niech się tłuką byle za własną kasę.

 10. 10
  --3
  ~ li
  Piątek, 06.10

  jakiś wypuszczony z psychiatryka lub jeszcze nieprzebadany zrobił się aktywny

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92078590393066