Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Szton
  Piątek, 06.10

  Ja będę głosował na Partia Liberalna. Jedyna co cywilizowany program.

 2. 2
  +2
  ~ Mistyk Eende
  Piątek, 06.10

  A gdzie informacja o ulotce, na której widnieje zdjęcie przedstawiajace ponton/tratwę na morzu pełną afrouciekinierów zmierzających, jak wynika z podpisu, do Polski. I wykonana jest profesjonalnie, w kolorze i wyjaśnieniem, że ci ludzie zagrażają naszemu bezpieczeństwu.

 3. 3
  --1
  ~ Arc
  Piątek, 06.10

  Pewien! - piszesz: "Turlej nie do konca moja bajka ale na kogos trzeba!" -na prawdę trzeba??? Z takim podejściem, sam robisz z siebie niewolnika! Podpowiem ci NIE TRZEBA, OLEJMY ICH WSZYSTKICH, CZAS SKOŃCZYĆ Z WYBIERANIEM MNIEJSZEGO ZŁA, BO CIĄGLE OBRACAMY SIĘ TYLKO W GRANICACH ZŁA - nigdy nie powstanie żadna dobra opcja bez łgarstw, jeśli wy ciągle głosujecie na tych samych złych i zakłamanych! Mówiąc biznesowo (może tak do coponiektórych dotrze?), po prostu przez to jak głosujecie ciągle na zło, to nie ma popytu na dobro ani tym samym podaży. Podaż na dobro będzie jak na rynku zobaczą, że jest na to popyt!

 4. 4
  +1
  ~ wyborca
  Piątek, 06.10

  Bolesna prawda

 5. 5
  +2
  ~ ja
  Piątek, 06.10

  W TVP zarabiają po 40-50 tysięcy netto miesięcznie co pokrywa się z tym co zawsze powtarzałam że nikt nie wypowiada takich łgarst za marną pensję.

 6. 6
  +4
  ~ Pan z El.
  Piątek, 06.10

  A ja nie będę głosował na senatora Wcisłę.Gada jakieś androny i sam sobie zaprzecza-najpierw nie chcia,ł potem chciał przekopu .I dla Elbląga niewiele zrobił.Poza tym ma odstające uszy,krzywe zęby, nos jak gruchę, jest brzydki i nieco kurduplowaty.Senator to musi kawał chłopa...

 7. 7
  --5
  ~ Michał T
  Piątek, 06.10

  Ale jakie to pomówienia i nieprawdy są w ulotce?

 8. 8
  0
  ~ Kasia
  Piątek, 06.10

  A ja codziennie rano przechodzę obok urzędu miasta, odprowadzając dziecko do przedszkola. Zastanawiam się, dlaczego przy wejściu na teren apolitycznego urzędu miasta, radny PO pan Turlej prowadzi agitację wyborczą rozdając ulotki? Czy to wypada wciskać petentom zmierzającym do apolitycznego urzędu swój program wyborczy? Czy to odpowiednie miejsce?

 9. 9
  +1
  ~ Karola
  Piątek, 06.10

  Opowiem wam, co będzie jak wygra PO. Boją się referendum, bo na wszystkie zawarte w nim pytania oni postąpią twierdząco. Odpowiedzi TAK na pytania referendalne to jest program wyborczy KO, czyli teraz PO i Lewicy. Trzecia Droga też jest przeciwna referendum, bo tu jest PSL. Ja pamiętam, jak PO-PSL podnieśli wiek emerytalny aż do 67 roku życia. Byli również za przejmowaniem migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Wyprzedawali majątek Polski. Protestowali, gdy PiS zlecił budowę zapory na granicy z Białorusią. Oni wszystko to zrobią i wytłumaczą, że muszą, bo przecież musimy respektować decyzje Unii Europejskiej. A wy ich wyborcy pokornie to przyjmiecie, bo przecież nie chcą, ale muszą. O wyborcach PiS mówicie, że się dają ogłupiać PiS. Zobaczcie, jak wy daliście się ogłupić opozycji. Nie pozwalają wam wziąść udziału w referendum, bo to jest dla nich wygodne. Od razu informuję nie jestem z PiS, nie jestem również beneficjentem ich programów socjalnych. Ale widzę, że PiS jest za Polską, nie wykonują pokornie rozkazów Brukseli. Oglądam serwisy informacyjne w trzech największych TV. Wam również to polecam, abyście wyrobili sobie własne zdanie.

 10. 10
  --3
  ~ Arc
  Sobota, 07.10

  Karola - dobrze, że chcesz sobie wyrobić zdanie na różnych serwisach, jednak te 3 największe to robią zwykły teatrzyk, a w żeczach ważnych dla społeczeństwa grają razem (co najlepiej pokazała plandemia i wojna na ukrainie - jak z tych 3 mediów wylewało się to samo). Jeśli chcesz faktycznie alternatywy i trzeźwego spojrzenia na różne sprawy z boku, to tylko TV niezależne jak np ta: https://banbye.com/c/wRealu24

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0506889820099