Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ asd
  Poniedziałek, 25.09

  a ja chcę nową Mazdę 6.

 2. 2
  +23
  ~ wataha
  Poniedziałek, 25.09

  No tak, Ela. Tobie to się to in vitro przyda i należy. Wy już nie wiecie za co się złapać. Tyle lat jesteście w parlamencie więc podajcie po jednym fakcie potwierdzającym wykonanie czegokolwiek dla Elbląga, regionu, poza machaniem ramionami w czasie głosowań i pluciem na chodnik w czasie kampanii. Ela, ty babciu masz kondycję, ooochchch! Żebyś tak chciała coś konkretnego zrobić poza gdakaniem po wizycie Wcisły - kogutka. Był komunikat i obrady wybitnych w UM, że wataha wyje w Rubnie. Otóż jest ona bliżej centrum.

 3. 3
  +24
  ~ Ściemnianie
  Poniedziałek, 25.09

  wasz człowiek jest na Łączności, też odpowiada za klęskę ciepła, in vitro ważne, ale kieszenie elblążan jeszcze ważniejsze

 4. 4
  +2
  ~ TRUDNO
  Poniedziałek, 25.09

  dajcie juz na wstrzymanie bo przez te wasze Szalone pomysły PIS CIĄGLE GÓRĄ ! O ile w kraju oddam głos na PO TO W Elblągu NA PEWNO NIE !

 5. 5
  +28
  ~ Mark
  Poniedziałek, 25.09

  Najważniejsze jest leczenie i ratowanie życia pacjentów. Ta Pani nie ma czasu żeby zająć się szpitalem. Moi Rodzice w tym "szpitalu" stracili zdrowie. Lekarze mają wyroki.I co ?

 6. 6
  +21
  ~ wniosek
  Poniedziałek, 25.09

  Dla mnie najważniejsze leczenie chorób onkologicznych na takim poziomie jak na zachodzie i w USA. Wystarczy odwiedzić maleństwa w takim z jednych Szpitali we Wrocławiu. Jak strasznie dużo chorujących na nowotwory maluchów którzy dopiero co dostali życie.W pierwszej kolejności przeznaczać środki na ratowanie właśnie tych dzieci.In vitro to wielka niewiadoma.

 7. 7
  +17
  ~ pytam
  Poniedziałek, 25.09

  Dlaczego w tak bogatym kraju jak Niemcy in vitro jest płatne?

 8. 8
  +11
  ~ Arc
  Poniedziałek, 25.09

  No tak, wg POwaleńców nie ma pilniejszych rzeczy niż in vitro aby firmom farmaceutycznym dawać zarobić. Jakoś nikt z nich nie gada o naprotechnologii - czemu? Bo z tego nie ma takiej kasy jak przy in vitro!

 9. 9
  +13
  ~ wyborca
  Poniedziałek, 25.09

  Niech wymyślą coś. co by kasy nie pochłaniało. Niech dadzą z siebie 100% czasu pracy jaki mają do przepracowania. Jak praca od 7dmej , 8smej czy dziewiątej w szpitalnictwie to niech tak będzie a nie z różnymi opóźnieniami. O tym mówcie i egzekwujcie, sporządźcie takie mechanizmy które by zdyscyplinowały leczących.Ile istnień ludzkich można uratować w czasie absencji?

 10. 10
  +12
  ~ ZalamacSieMozna
  Poniedziałek, 25.09

  Senatorze, Ambasadorze Miasta, jak dumnie na plakatach to opisano - może tak opisać co zrobił Pan dla Elbląga, ale tak realnie? Nie na zasadzie "No chciałem ale ...". Jakie rozmowy Pan podjął, jakie projekty, pomysły chciał Pan wcielić w życie itd. I mała uwaga wizerunkowa - pas skórzany wzoru wojskowego zostawmy mundurowym, a juz jak koniecznie trzeba się podbudować to wypada go nosić z końcem na dobrą stronę...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87503409385681