Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Po pierwsze bezpieczenstwo
  Poniedziałek, 13.03

  Ale wsadzili kuratora na minę. Co z zaleceniami ppoż i zapisem,, zagraza zdrowiu i życiu?

 2. 2
  +9
  ~ Na medal
  Poniedziałek, 13.03

  Czy wice i dyr edukacji dostaną medal za specjalne osiągnięcia w pracy na rzecz samorządu??? Bo dostają tylko ci mega zasłużeni wg wlasnego krytorium i wg wlasnych zasad a reszta figę z makiem!

 3. 3
  +3
  ~ Rada
  Poniedziałek, 13.03

  Marta jak się wpisujesz to nie rób sobie zdjecia

 4. 4
  +4
  ~ Rodzic
  Poniedziałek, 13.03

  Chciałbym zauważyć, że w Elblągu jest więcej placówek przedszkolnych z zalecniami PSP i do tej pory nie wykonane, a tylko wobec tej placówki jest narracja negatywna.

 5. 5
  +6
  ~ Rodzic
  Poniedziałek, 13.03

  Każde przedszkole nie przejdzie PSP oprócz nowego a jakoś posyła się dzieci. Stworzono negatywna narrację

 6. 6
  +2
  ~ Do rodzica
  Poniedziałek, 13.03

  Nie chodzi o zalecenia ale o to co w nich jest tzn czy jest zapis zagrożenie życia i kto to wexmie na siebie w razie zdarzenia. No nie wiem czy ja bym wziela.

 7. 7
  --4
  ~ nie ma tego zlego
  Poniedziałek, 13.03

  Może ten szum sprawi ze PiS da pieniądze zamiast na wille + to na to przedszkole- przeciez tylu polityków PiS sie zaangażowało

 8. 8
  +9
  ~ Gagarina
  Poniedziałek, 13.03

  Kompromitacji władz miejskich końca nie widać. Mam nadzieję że Elblążanie ich pogonią w wyborach. I teraz uwaga kolejna wtopa przeznaczają 33tys zł z naszych pieniędzy na jakąś ankieter w której mamy się wypowiedzieć czy port ma być harleya i motorówki czy też państwowy. Ankieta w żaden sposób nie przesądzi o losach portu. Sprawdziłbym czy firma robiąca ta ankietę to nie jest firma znajomych królika. Cała ta zabawa to przejaw niegospodarności tych tłustych kotów.

 9. 9
  +6
  ~ Rodzic przedszkolaka
  Poniedziałek, 13.03

  W zaleceniach, podkreślam zaleceniach Straży Pożarnej nie ma mowy o "zagrożeniu zdrowia i życia". Jest tylko mowa o dostosowaniu budynku do aktualnych norm ppoż. Po co pisać bzdury jak się nie widziało dokumentu. Przecież jako rodzice nie narażalibyśmy naszych dzieci na niebezpieczeństwo. My naprawdę nie rozumiemy dlaczego miasto przedstawiło stan budynku jako niemal katastrofalny, skoro tak nie jest... gdyby było tak źle to nasze dzieci od razu zostałyby zabrane w inne miejsce, a my jako rodzice nie mielibyśmy nic do powiedzenia.

 10. 10
  +7
  ~ Rodzic
  Poniedziałek, 13.03

  Zalecenia Straży to nic innego jak wskazanie co trzeba zrobić według nowych norm ppoż. Czyli np montaż oświetlenia awaryjnego, montaż hydrantu itp. W zaleceniach nie ma stwierdzenia o zagrożeniu. W Elblągu żadne przedszkole nie spełnia raczej obecnie obowiązujących rozwiązań technicznych w zakresie ppoż, oprócz nowo wybudowanej placówki. W Elblągu obecnie po kontrolach bodajże jest 6 placówek z zaleceniami dostosowania.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2579889297485