Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Sila rodzica
  Wtorek, 14.03

  Wyszedl medialny smród i tyle ! Nie mamcie ludzi ppoż chcąc skierować uwagę na niewypał likwidacji w inną stronę! Rodzice bardziej dbają o bezpieczenstwo dzieci niz cala reszta! Wzielismy ster w swoje ręce i pokazlismy siłę w walce z jakimś chorym pomyslem ktory mial inny cel i podłoże! Z resztą smrodu radzcie sobie sami i wyciągajcie wnioski z wlasnego zachowania , braku empatii, arogancji i nieprawdy! Nie wszyscy padają wam do stóp i muszą bić ukłony! My zrobilismy swoje przy pomocy pana Śliwki !

 2. 2
  0
  ~ Szok
  Wtorek, 14.03

  Baleron, weź się ogarnij. Izba wytrzeźwień nadal funkcjonuje i to po remoncie. Zamiast pisać bzdury najpierw to sprawdź.

 3. 3
  +9
  ~ Hm...
  Wtorek, 14.03

  Pani sowiecka padnie ofiarą zmian w urzędzie miejskim??

 4. 4
  +5
  ~ Morał
  Wtorek, 14.03

  Teraz szaleją z akcją port oby zatrzymac jego rozwoj i nadal byl bo byl ! Zrobili sobie z mieszkancow decydentów aby umyc ręce od decyzji bo najkepiej wychodzi im przestawianie ludzi a PO jak widać podpisuje się pod tymi metodami więc na nich juz glosu nie oddam bo są tacy sami

 5. 5
  +5
  ~ ABC
  Wtorek, 14.03

  Zły stan technicz, p.poż dotyczy nie tylko przedszkola nr 8.

 6. 6
  --1
  ~ ?
  Wtorek, 14.03

  No niestety rodzicu przedszkola się mylisz,

 7. 7
  +6
  ~ Rodzic
  Wtorek, 14.03

  Większość przedszkoli publicznych w naszym mieście tak wygląda. Kolejnym przykładem jest przedszkole nr 4 przy ulicy Szczecińskiej. W pandemi przeprowadzono tam wymianę całej elektryki podczas normalnego funkcjonowania placówki. Co z tego, jak sale teraz wyglądają tam jak po wojnie. Ale czy rzeczywiście miasto nie jest w stanie stopniowo modernizować tych miejsc ? Nie każdego stać na miejsce w prywatnej placówce w której są śliczne sale i dużo możliwości zajęć dodatkowych, to nie są małe kwoty niestety.

 8. 8
  --5
  ~ Do rodzica
  Wtorek, 14.03

  Ależ miasto stopniowo modernizuje te budynki, np.: przedszkole na Bażyńskiego, na Szucha, na ulicy Szczecińskiej, nowe przedszkole w Sp nr 23 i na Mielczarskiego i wiele innych. To się zadziało w ciągu ostatnich kilku lat. Pytanie ile innych przedszkoli można by wyremontować za kasę którą trzeba by wyłożyć na remont budynku przy Bema. Remonty zabytków są bardzo kosztowne. I to się właśnie nazywa GOSPODARNOŚĆ !

 9. 9
  +1
  ~ Aneks
  Wtorek, 14.03

  A co ma kuratorium do stanu technicznego obiektu? Jak rodzice są tacy zaangażowani to niech przejmą budynek od miasta i poprowadzą przedszkole z bożą i kuratoryjny pomocą.

 10. 10
  +2
  ~ Ilikeelblag
  Wtorek, 14.03

  Tu chodziło o przejęcie pałacyku wraz z dużą działka z parkiem sięgającą ulicy Bema, tylko nie za bardzo się udało, bo o sprawie zrobiło się zbyt głośno. Modus operandi - identyczny jak przy innych tego typu historycznych obiektach w Elblągu. Chociażby - była Samorządowa Szkoła Nr 5 (ul. Robotnicza) , po negatywnym orzeczeniu - dzieci wyprowadzone, a historyczny budynek przekazany został do zasobów prywatnej szkoły wyższej, gdzie właściwie bez większych remontów i problemów pełni swoje funkcje do dzisiaj. Willa przy Żeromskiego - przy likwidacji gospodarstwa ogrodniczego (obecnie miasteczko Lidl-a) - jakimś cudem trafiła do rąk prominentnego działacza, oficjalnie - funkcjonuje jako biuro żony byłego vice-prezydenta. Itd, itp...Sami Państwo wyciągnijcie wnioski, o co tu tak naprawdę chodzi

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99236607551575