Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Pani s pis
  Piątek, 17.02

  Czy Panem Pręzydentem bendzie Pan Misiewicz albo ktuś s naszej partyji?

 2. 2
  +13
  ~ Alex
  Sobota, 18.02

  My już podziękujemy obecnemu Prezydentowi i jego Radzie Miasta. Nigdy więcej PO w Elblągu.

 3. 3
  +12
  ~ Wszystko ma swoją cenę
  Sobota, 18.02

  Naprawdę przyjemnie się patrzy na taki koniec , choć jedynie żal miasta i tego w jakim stanie je zostawią! Za długo siedzieli i jeszxze siedzą ci vwszyscy ktorych ze względu na lata nie powinno juz tu być! To tylko przdluzanie agonii i nic pozytecznego ani rozwojowego dla miasta! Niektorzy zamiast skupić się na organizacji pracy ktora przyniosłaby korzyść w rozwoju miasta skupiali się na mobbingowaniu ludzi, swoją prymitywną mentalnością gnoili ludzi, przestawiali , ustawiali itd. Żałosne metody żałosnych ludzi ! Ciekawe komu będą zatruwać zycie na emeryturze, jak stracą najlepszy cel swojego zycia zawodowego?

 4. 4
  +9
  ~ Do Roman
  Sobota, 18.02

  Fajnie byloby gdyby byl nie powiązany ani ze starą kliką ani z nową bo dakej tkwimy w gów.... e!

 5. 5
  +12
  ~ ***** Wielkiego Ptaka,
  Sobota, 18.02

  Gdy już Wróbel nie będzie prezydentem, z przyjemnością zajmie się nim prokura.

 6. 6
  +13
  ~ Będzie się działo
  Sobota, 18.02

  chyba się rozpłaczę, co zrobi Januszek, jakie manewry wobec tonącego, sejmik chyba nie wypali, bo szczątki SLD listy nie znajdą, to samo Marysia, stawiała na KW, gdzie indziej wejścia popalone, tragedia, co ten Ptak narobił

 7. 7
  +8
  ~ głos Tarnopola
  Sobota, 18.02

  Wróblewski wystartuje - taka osobowość. Ponownie pytam - kim jest wróblewski z wykształcenia, skąd pochodzi rodzina? Wielu podtyka Czyżyka na kandydata - to zamiana dziadowskiego kija na dwie kule inwalidzkie. Nikt z tych których znamy z zarządu miasta i RM, także tych z opozycji. Pamiętajcie, że oświata wystawia słupy jako wzory wychowawcze o miernej przyzwoitości. jeszcze pojawi się psl z czerepakiem i Więcławską. A lud "47 wybierze swojego, czyli Wróblewskiego.

 8. 8
  +9
  ~ kkk
  Sobota, 18.02

  To jest ... oczywista oczywistość , nigdy jakieś tam twory jak w tym przypadku KWWWW, co to jest?

 9. 9
  +2
  ~ Do głos Tarnopola i i inne nicki
  Niedziela, 19.02

  Co ci zawinili ludzie których dotyka wojna? Tak im zazdrościsz to jedź tam zobacz jak fajnie tam jest! Tak piszesz zmieniając tylko nicki o tych słupach, ty chyba jesteś sam takim słupem oświatowym i tak rozpaczać. Gów… nas obchodzą twoje słupy, jak skrzywdzili ciebie to wystartuj na prezydenta albo do rady i wtedy wypowiadaj się. Empatii to ty nie masz do ludzi tylko do siebie jsk taki narcyz. No ale jak twoi dostają wille i inne profity to jest super, to przecież nic w porównaniu do słupów hipokryto

 10. 10
  +8
  ~ Bsp
  Niedziela, 19.02

  Za gierki z elblaskim portem, za mudlenie oczu Elblążanom że chodzi o ich interes i pomyślność, za wiele jeszcze innych pan WW podobnie jak kiedyś już odwołany w referendum z funkcji przewodniczącego rady miejskiej pan senator JW powinni się udać na emeryturę i nigdy więcej nie bawić się miastem.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90030384063721