Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (62)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Gregor
  Czwartek, 25.08

  Sam byłem świadkiem jak kupowali Tatry w żabce i wyzywali dzielnicowego że ch*j zabronił im kupować alkohol w Borysie. I wstyd że tylko jeden odważny dzwoni na policję z prośbą o interwencję. Taka nasza znieczulica. I myślenie pewnie sąsiad już zadzwonił. A ta jedna to podobno w ciąży leżała ostatnio na słonecznej pod kołami samochodu.

 2. 2
  +20
  ~ Alex
  Czwartek, 25.08

  A kiedys ilica 1 Maja. Fontanny, to bylo centrum zycia, teraz tez ale rynsztoku, pustostanów i patologii! Tak wygląda centrum miasta prowadzące w kierunku Starówki ! Trakt Królewskim-:) w sumie smutne to i przerażający widok!

 3. 3
  +6
  ~ Poiuy
  Czwartek, 25.08

  @krysia @vip nic nie da jeśli będą mogli kupić alkohol gdzieś obok. Nawet jak zamkną wszystkie sklepy to się przeniosą i będą uprzykrzyać życie innym ludziom. Problem jest bardziej skomplikowany niż sam sklep

 4. 4
  +3
  ~ Likator
  Piątek, 26.08

  Znam osobę jak to piszecie grubego nie porównujcie osobę jego do osoby k h bo on jest wporzadku i nie jest osobą pijącą a nawet jeśli to tak to nie afiszuje sie z tym a po 2 alkohol jest dla ludzi i nic on nie ma związanego z patola z tego co wiem to jeśli ktoś mówi że orzesiaduje to jego osoba mieszka akurat przy ul starowiejskiej więc nie widzę nic w tym złego miły spokojny kulturalny pomocny człowiek ..

 5. 5
  +4
  ~ Lokator
  Piątek, 26.08

  Osoba jak wy to mówicie grubego nie znacie człowieka nie komentujcie i nie przybijajcie łatki bo jego osoba jest naprawdę wporzadku kiedy nie przejdziesz to zawsze miły kulturalny człowiek nie jak inni ale cóż ludzka podłość nie zna granic najlepiej komuś popsuć opinie no cóż...

 6. 6
  +9
  ~ MO
  Piątek, 26.08

  Sklep ma prawo działać, a to że zachowanie klientów odbiega od norm należy do straży miejskiej i policji. Więcej patroli i wszystko się uspokoi.

 7. 7
  +8
  ~ zniesmaczony
  Piątek, 26.08

  A jak zgłaszasz przez reklamowaną Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa to "ukochana" policja sprawę kwituje jednym stwierdzeniem NIEPOTWIERDXONO. No ale policja działa. Zawsze odtrąbią sukces albo mają na wszystko wytłumaczenie.

 8. 8
  +7
  ~ zniesmaczony
  Piątek, 26.08

  Lotnicza (pomiędzy budynkiem 21 a tunelem na PKP) przy placu zabaw pod drzewkami codziennie chleją, policja przechodząc obok odwraca głowę.

 9. 9
  +8
  ~ Mieszkaniec Słonecznej
  Piątek, 26.08

  Tak to prawda w ostatnim czasie ul. Słoneczna przypomina 1 wielka meliniarską imprezę... Sama interweniowałam wielokrotnie w nocy , wieczorami policja przyjeżdża po 45 min po godzinie ... wśród osób imprezujących na ulicy jest jeden prowodyr który zaczepia ludzi i naciąga na piwo... nie uważam że jest to wina Borysa bo widziałam osobiście jak kupują pod wpływem piwo w PSS ... policja powinna rozgonić yo towarzystwo a nie zamykać sklepy .... tyle że Policja i ich zwierzchnicy wola łapać kierowców i rowerzystów za byle przeinienia niż rozwiązać problem ..... za moment dzieci będą ta drogą chodzić do szkoły ... a ci ludzie są naprawdę wulgarni i agresywni .... Władze Elbląga i zwierzchnicy elblaskiej Policji czas już zrobić z tym porządek... I nie jest to prośba to wasz obowiązek...

 10. 10
  0
  ~ Do straznik dzielnicy
  Piątek, 26.08

  Strażniku dzielnicy jeśli masz coś do mnie to powiedz mi to q twarz a nie piszesz w komentarzach bo każdy głupi potrafi komentować jakoś nikt z sąsiadów do mnie nic nie ma tylko ty ... wiec skoncz

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82249093055725