Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Dede
  Piątek, 19.08

  Ale to wasze dzieci robią. Jak wychowaliście?

 2. 2
  --4
  ~ Mila
  Sobota, 20.08

  No tak jak jestem pieszym to rozum w domu zostawiam

 3. 3
  +11
  ~ Wyjście
  Sobota, 20.08

  Po prostu wziąść cisnąć to dziadostwo w krzaki. Won z tym z chodnika. A straż miejska po co jest.

 4. 4
  +7
  ~ rambo11
  Sobota, 20.08

  Ścierwo bolt rozlało się po całym kraju nie tylko pedało nogi ale i pseudo taryfy---oszuści nie płacący podatków ukryci za firmą z Galapagos---z bełkotu pseudo menagerki tyle wynika że chyba ona sama nic nie rozumie-co mnie wcale nie dziwi.Prosta rada farba w spraju dwa psiknięcia na kod i po problemie ostatnio widziałem na politechnice jak pacjent rozwożący hulajnogi zwijał je wszystkie ponieważ zarząd SM Zrzeszeni odmówił wstawiania na teren prywatny tego badziewia,i to jest najlepszy sposób na tych krętaczy

 5. 5
  +5
  ~ z innej beczki
  Sobota, 20.08

  czy ktoś z UM zainteresuje się rozbebraną kostką granitową przy lampie ulicznej - ukazanej na zdjęciu w tekście - czy też poczekają aż będzie brakowało 32,5 m2 - bo ktoś zajuma sobie i położy na cmentarzu. To samo z wypchniętymi studzienkami kanalizy deszczowej na łącznicy ulicy Nowej (od ronda Zamech do Skweru Ofiar ..... po lewej stronie w ścieżce rowerowej i chodniku - studnie tylko wypychane są wyżej w czasie ulew - i tylko patrzeć jak ktoś na rowerze lub hulajnodze zaryje mordą w polbruk i będzie tragedia. Oj nie ma służb technicznych w tym mieście - wszyscy się przerzucają odpowiedzialnością!

 6. 6
  +5
  ~ do
  Sobota, 20.08

  Hhg -moze lepiej malować na czole takiemu uzytkownikowi jak ma poprawnie zaparkować hulajnogę.

 7. 7
  +3
  ~ Wszoku
  Sobota, 20.08

  Kto i dlaczego rozwalił elbląska komunikację miejską? Tramwaj jeżdżący co 15-20 minut to skandal. To nigdy nie będzie konkurencyjne dla własnego auta, bolta czy chulajnogi. Tramwaj powinien jeździć max co 5 minut.

 8. 8
  +4
  ~ a w USA biją Murzyni
  Sobota, 20.08

  ! Anty - ani nie jedziesz tym pojazdem z kulturą , ani nie czytasz ze zrozumieniem - problemem są stojące i leżące na chodniku hulajnogi. Widziałeś stada leżących na chodnikach rowerów? Podaj adres to pozbieram. A kultura jazdy "hulajnogowiczów" jest zdecydowanie gorsza od tej welocypedystów.

 9. 9
  +5
  ~ hulaj się!
  Sobota, 20.08

  Wystarczy firmę właścicielską obdarzyć solidnym mandatem za każdy pojazd - tak jak kierowcę auta parkującego na chodniku. Drugi sposób, to zbieranie tarasujących chodniki hulajnóg i, jeżeli mandat nie zostanie uiszczony po np. 14 dniach, licytacja na kupno czołgu dla ukrainy. Firma właścicielska korzysta a nie buduje parkingów na te wehikuły. Dziwne, że miejscy archeolodzy śmietnikowi nie interesują się tym złomem.

 10. 10
  +4
  ~ Gal anonim
  Sobota, 20.08

  Powinny być od holowane na płatny parking, wtedy użytkownicy jak i firma by się ogarnęli, a nie pisali, że oni edukują użytkowników i zbywali temat...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.80366611480713