Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ ad
  Czwartek, 21.07

  Nie jestem fanem Olimpii ale uważam, że każdy mieszkaniec zasługuje na to by oglądać wydarzenie sportowe w cywilizowanych warunkach. Popieram budowę nowego stadionu. Mieszkańcy nie będący kibicami Olimpii nie rozumieją jednej rzeczy. Nowy stadion nie byłby tylko dla gry Olimpii. Kiedy miasto ma nowoczesny stadion może ubiegać się o organizacje np. meczów młodzieżowych reprezentacji Polski, finału Pucharu Polski kobiet, meczów sparingowych znanych klubów, rodzinnych pikników sportowych itp. innych imprez. Jeśli obiekt dodatkowo wyposażony jest w sale do fizjoterapii i regeneracji a obok wykonane są 3-4 boiska (nie muszą być pełnowymiarowe!) to obiekt sportowy zaczyna na siebie zarabiać poprzez wynajem obiektu w okresie przygotowawczym innym klubom, które takiej infrastruktury nie mają.

 2. 2
  +2
  ~ ad
  Czwartek, 21.07

  Infrastruktura sportowa w mieście to relikt komuny. Władze miasta doprowadziły do tego, że Elbląg stał się miastem zaściankowym, prowincjonalnym w każdej dziedzinie życia. Z minimalizmu elbląskich urzędników przy realizacji praktycznie każdej inwestycji śmieją się wszyscy w całej Polsce ale leśne dziadki z Ratusza o tym nie wiedzą bo oni nigdy dalej niż w Nowakowie w życiu nie byli. Potrzeb żadnych typu sport, czy kultura nie mają. Założą jak zawsze na miesiąc przed wyborami na pokaz szalik Olimpii lub Startu ale na szczęście mieszkańcy na ich puste obietnice już się nie nabierają !

 3. 3
  +1
  ~ Mirosław,
  Sobota, 23.07

  Dla miasta lepiej jest wybudować sralnię dla psów niż zrobić coś dla kibiców.

 4. 4
  0
  ~ Jacenty
  Niedziela, 31.07

  Ponoc projekty z BO z lat 2021 i 2022 bedą wstrzymane.Dlatego ,że mają przywieść i postawic spowrotem pomnik człowieka który sie kulaom nie kłaniał.Czyli generała Karola Świerczewskiego.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94481992721558