Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Czas rozliczeń
  Środa, 20.07

  Zawsze trzeba byc pokornym wobec ludzi i ich szanować! ludzie to sila, to mieszkańcy są decydentami! Czasy się zmienily i kazdy zawalczy o siebie i nie pozwoli deptac! A na koncu podziękuje kazdemu wg zasług!

 2. 2
  +10
  ~ Bolivar
  Środa, 20.07

  Brawo Kibice

 3. 3
  +12
  ~ ad
  Środa, 20.07

  Zawsze do seniorskiej drużyny Olimpii i ich sponsorowania przez miasto byłem negatywnie nastawiony ale pomału kibiców zaczynam rozumieć… żeby w XXI wieku nie było sanitariatów na obiekcie. Nowy, mały ale nowoczesny, odpowiadający lokalnej frekwencji stadion mają już Biskupiec, Kętrzyn, Ostróda i Suwałki. Biskupiec otrzymał 1,5 mln złotych dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki a Elbląg miasto 100.000 mieszkańców a nie ma żadnej infrastruktury sportowej - stadionu do lekkiej atletyki też przecież nie ma. Stan elbląskiego sportu jest smutnym odzwierciedleniem stanu miasta.

 4. 4
  +8
  ~ ad
  Środa, 20.07

  Jedyne z czym się nie zgadzam to z dalszą modernizacją obiektu przy ul. Agrykola – ludzie tam nie czego już modernizować! Ten teren powinien zostać sprzedany deweloperowi. W budynku klubowym swoje siedziby powinny mieć wszystkie elbląskie kluby z różnych dyscyplin, można tam także zrobić muzeum elbląskiego sportu by te wszystkie medale i pamiątki uratować od zapomnienia. Miasto powinno wyznaczyć teren na obrzeżach miasta (najlepiej w miarę niedaleko dworca) np. ulica Okólnik czy Lotnicza i wybudować mały stadion na maksymalnie 5000 osób.

 5. 5
  +10
  ~ Mieszkaniec Elbląga
  Środa, 20.07

  Usunąć te komunistyczne władze Elbląga. Ci ludzie tylko hamują rozwój miasta. Odnowili stary pomnik który ludzie utożsamiają z totalitarnym ustrojem. A młodym ogranicza się wszystko. Wstyd I hańba ten stadion. Panie prezesie ile lat pan unikałeś odwołania? Jeśli ktoś ma honor odchodzi bezwzgledu na wszystko. Nie potrafisz pan zarządzać to z całym szacunkiem proszę odejść samenu

 6. 6
  +7
  ~ Adek
  Środa, 20.07

  Pełne poparcie dla kibiców, taczkę pod ratusz!

 7. 7
  +6
  ~ ad
  Środa, 20.07

  Nowy stadion można wybudować w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Tak, jak teraz to zrobi klub Polonia Warszawa z miastem Warszawa. Położony przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie kompleks sportowy po przebudowie składać się będzie z nowego stadionu, hali sportowej z trybunami dla ponad 15 tysięcy kibiców oraz Centrum Wsparcia Sportu. W ramach projektu przewidziano także nowy miejski plac z fontanną oraz lokalami gastronomicznymi. Budowa nowego kompleksu ma być odpowiedzią władz miasta na potrzeby środowiska.

 8. 8
  +4
  ~ ad
  Środa, 20.07

  W formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Elblągu tak samo można dogadać się z deweloperem i wybudować niewielki ale nowoczesny stadion. Miasto odda teren przy ul. Agrykola pod nowe mieszkania a deweloper będzie partycypował w kosztach przy budowie nowego stadionu. Wszystko w pełni legalnie, zostaje tylko ustalenie w jakim % kosztów budowy stadionu deweloper ma uczestniczyć. Z reguły deweloperzy zgadzają się na wyższy udział w inwestycji pod warunkiem, że obok stadionu będą mogli postawić swoją Galerię Handlową – na co ogólnie większość rozsądnych władz miasta się zgadza. Niestety w Elblągu leśne dziadki w UM nie rozumieją, że sport oraz infrastruktura sportowa jest wizytówką miasta.

 9. 9
  +6
  ~ portELsieboi
  Środa, 20.07

  Brawo redakcja InfoElblag za zamieszczenie oświadczenia. Konkurencja się boi i nie jest w stanie podać do wiadomości swoich czytelników krytycznej informacji wobec prezydenta. No coż, wiadomo teraz u kogo w kieszeni siedzą dziennikarze!

 10. 10
  +4
  ~ kibic
  Środa, 20.07

  w tej kwestii również popieram kibiców, budżet obywatelski - ale pod warunkiem, że władza go zaakceptuje - już nie jest obywatelski. A co do wygranego BO i jego realizacji, realizacja jest po kosztach i na odczepnego, bierze się firmę zaprzyjaźnioną mówi zróbcie to i to i firma robi bez jakiegokolwiek nadzoru, ani obywateli, ani władzy. Niestety w naszym kraju jeden drugiego musi wydymać, nie może zarobić złotówki mniej tylko musi zakombinować i zarobić 5 zł więcej.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93347191810608