Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ janos
  Środa, 20.07

  Jestem przeciw kibolom i wydawaniu pieniędzy na bzdurne projekty

 2. 2
  --2
  ~ Szejk Ali
  Środa, 20.07

  Ilu kibiców, wielce oburzony, głosowało na Prezydenta obecnego? To wasza wina.

 3. 3
  +6
  ~ Pan K
  Środa, 20.07

  Popieram Kibiców i jestem ciekaw czy miasto i klub wydają oświadczenie na ten temat

 4. 4
  +4
  ~ Sportna5
  Środa, 20.07

  Bardzo dobrze, brawo, w końcu ktoś naświetla temat. Elbląski sport umiera ... Niestety! Fajnie, że Wam się chce robić cokolwiek, drodzy Kibice! Jesteśmy z Wami!

 5. 5
  +4
  ~ Adi
  Środa, 20.07

  Do Janos - rozumiem, że możesz być przeciwko kibicom - nie każdy lubi sport. Ale jeżeli uważasz, że nowa infrastruktura stadionu to bzdurny projekt, a prezydent nadal będzie składał obietnice bez pokrycia, to niestety, będzie robił to nadal i to na każdym kroku. On ma być dla nas, nie my dla niego. Panie Prezydencie - czekamy na odpowiedź!

 6. 6
  +4
  ~ Do @ad
  Środa, 20.07

  Niestety. Jest to teren, i obiekt stadionu zabytkowy. Konserwator zabytków nie zgodzi się na sprzedaż terenu. Albowiem ten kwartał ulic od ul. Traugutta róg z Nowowiejską aż po i okolice szpitala wojewódzkie i ul. Królewiecka jest wpisany w rejestr zabytków jako terez zabytkowy, niepowtarzalny. Nie można więc zniszczyć jego infrastruktury zabytkowej.

 7. 7
  --1
  ~ Jamaleg
  Czwartek, 21.07

  W czasie strajku kobiet pokazaliście po czyjej jesteście stronie . Kibice chcą a nawet żądają nowego boiska dla słabiutkiego zespoliku który nic nie osiąga za to ich grupki są przeciwko demokracji . Tak demokracja to wolny wybór również dla kobiet i tego co mogą robić ze swoim ciałem . Weszliście w chory układ z klerem i PiSem . Do dziś pamiętam jak staliście jako obrońcy kościołów pod niemal każdym takim obiektem . Nie protestowali się nigdy przeciwko pedofili w kościele tak więc macie ten syf za paznokciami. Nic wam się nie należy a to co jest na Agrykola należało by wyburzyć.

 8. 8
  +4
  ~ obserwator
  Czwartek, 21.07

  hola,hola kibice.oczywiście zgadzam się ,że elbląg ma złych gospodarzy i pieniądze wydawane sa na bzdurne pomysły,ale dlaczego miasto ma finansować boisko klubowi sportowemu?jeżeli stadion jest miejski to rozumiem ,że jest pod patronatem UM,lecz wówczas na jakich zasadach olimpia z niego korzysta? czy płaci za użytkowanie?

 9. 9
  0
  ~ MIS
  Czwartek, 21.07

  JAK KIBICE CHCA MODERNIZOWAC STADION SZMACIANKI OLIMPIA TO NIECH SIE DOBROWOLNIE OPODATKUJA I ZARAZ BEDA MIELI KASE A NIE WYCIAGAJA ŁAPY PO PIENIADZE WSZYSTKICH PODATNIKOW NAJLATWIEJ TYLKO ZADAC SA INNE POTRZEBY NIE ROZBUDOWA JAKIE JAKIEGOS STADIONU BRAWO RATUSZ NIE DAWAC ANI GROSZA

 10. 10
  0
  ~ Mieszkaniec
  Czwartek, 21.07

  Ale o co ten placz?W przyszlym roku wybory,ktore juz teraz Wam kibice mowie,wygra niejaki pan Missan.Zaraz zacznie sie kampania wyborcza i bedzie Wam obiecane wiele rzeczy,oczywiscie dacie sie znowu nabrac,tak jak za Nowaczyka gdy pisalem,ze nowego stadionu nie bedzie.Pracowalem wtedy w UM i slyszalem wiele rzeczy o tym jak jestescie naiwni i jak wtedy popieraliscie pana Nowaczyka.Teraz bedzie tak samo i pamietajcie,ze jezeli nie zdarzy sie nic zlego,to wybory spokojnie wygra pan Missan.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92943692207336