Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (126)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ Lizodup Mariuszek
  Czwartek, 31.03

  Gazetka Twoja elblog.pl zdechła. Ostatnie newsy z sierpnia 2021 roku. To tu przyszedł wychwakac swego guru i poenty chwalebne pisać na chwale "Wielkiego Ptaka na motorku", żenada.

 2. 2
  +10
  ~ stało się
  Czwartek, 31.03

  Ma ryjuszku, co za tragedia. To musi być poważna sprawa skoro publicznie wygłaszasz swoją orientację i twierdzisz że nie jesteś członkiem. Nie martw się, Ania Grodzka tea czuła że nie jest członkiem ale członka miała. Niech ktoś zaufany sprawdzi co ci wisi, mimo że wielu mówi że wszystko.Zapisz się do jakiejś partii która każdego członka postawi, to i ciebie też.Stajesz się tak przechodni jak "żony" - celebrytki. Ale współczuję utraconego członka.

 3. 3
  +5
  ~ ZMIANY, ZMIANY
  Czwartek, 31.03

  Na pewno nie P O i PSL i SLD to przez nich Elbląg stal się wsią. GNAC i to daleko.

 4. 4
  +12
  ~ @zmiany
  Czwartek, 31.03

  Przecież te farbowane lisy teraz są bezpartyjne , "w przeszłości związane z ..." jak Wróblewski który "potęgę" kww zbudował na słupach i wpłatomatach od podwładnych dyrektorów szkół, solidnych słupów z kornikami.Przerażające, że o Elblągu decydowali Ma ryjuszkowie i wymienieni przez nich kandydaci z Kają na czele. Kaję pamiętam , bo przypiekała jaja Korwinowi, więc należy się fotel "prezydenta".

 5. 5
  +5
  ~ Jez
  Czwartek, 31.03

  Wszyscy oprucz złodzieji sprzedawczyni z po i PSL chociaż Wróblewski nic również nie zrobił pogrąża elblag

 6. 6
  --7
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 31.03

  Moja drogi lizodupie to jest Twierdza Elbląg i jak zechce wydać ją na papierze to ją wydam. Wielkiego Ptaka rozumiem chciałbyś mieć - wybacz ale zupełnie mi cię nie żal widać że ptak odpowiada rozumowi a ten wielki nie jest. Stało się tak że twoja żona szuka kogoś kto ma członka ? Proszę wybaczyć ale czytając to co piszesz zakładam że gust masz równie smaczny jak lotny jest twój rozum , a to dobrze o twojej żonie nie świadczy. Proponuję wizytę u terapeuty lub lekarza - najbliższa klinika powiększająca penisy pewnie jest w Gdańsku. Poszukajcie a znajdziecie - pomoc i szczęście. O stan mojego członka możesz się nie martwić . Proponuję zadbać o swego bo kompleksy wychodzą ci z butów szybciej niż słoma .

 7. 7
  --5
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 31.03

  Maryjuszkowie mój drogi decydują o tym mieście dokładnie tak samo jak ty - przy urnach. Mi w przeciwieństwie do ciebie udało się jedną kiepską władzę odwołać - z przyjemnością poznam twoje równie wielkie zasługi ... Skoro kojarzysz Kaję z smażenia jajek toś głupi jak pisklak i tępy jak ta petelnia. Kaja jako 16 latka wyprowadziła pierwszy marsz protestu wobec islamizacji Polski i Europy. Rozumiem że ty możesz wyprowadzić swojego psa na spacer ? Choć mając tak rozgarniętego Pana jak ty to pies pewnie prowadzi ciebie....

 8. 8
  +5
  ~ zdrowia
  Czwartek, 31.03

  Ma ryjuszku - dwa pytania. Pierwsze - ile ty masz lat i czy ty od dziecka taki jesteś? Drugie - czy bywa czasem lepiej? Strasznie cię targa - coś napiszesz i w następnym wpisie się wypierasz. Kogo i kiedy ktoś wyprowadził, to niewielu wie, ale smażone jaja Korwina widziało wielu więc po co jeszcze pies i żona? Trzymaj się gogli.

 9. 9
  0
  ~ stefan
  Czwartek, 31.03

  Nawet głupi Korwin, byle nie PIS!!!!!!!

 10. 10
  --7
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 31.03

  Koleżko mój wiek to żadna tajemnica mam już lat 56. Czy czasem bywa lepiej ? Komu ma być lepiej ? Mi jest dobrze a jak nie to staram się to co mi przeszkadza usunąć i to moje święte prawo. Tobie jak widzę przeszkadzam ja i moje poglądy - proszę bardzo ale skoroś na tyle głupi że nie wiesz skąd się kto wziął i w co gra to twój problem i póki wsadzasz język do piecyka to twoja sprawa. Ale jak zaczynasz tym językiem kogoś osobowości Kaji sprowadzać do dziewczyny od omletów to na moje milczenie nie licz a i po pysku dostać możesz . To że jesteś jednym z wielu głupców to dla mnie żadne usprawiedliwienie i dlatego stać mnie na to żeby takie teksty skomentować. Ludzi inteligentni zapamiętali marsz a gimbaza - smażenie jajek. Doszło czy tłumaczyć dalej ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95532393455505