Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (126)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ joanna
  Poniedziałek, 28.03

  wielu krytykuje obecnego prezydenta , ale nie wymienia swojego kandydata z PiS , przecież w nazwisku kandydata na liscie nie może być PiS , tylko : Pruszak , Krasulski , Płażyński jr. , Horała ,

 2. 2
  +17
  ~ Batara
  Poniedziałek, 28.03

  Oj tak tu wszyscy "ujadają", płaczą, krzyczą, a przyjdzie co do czego znowu tych samych wybiorą. No bo pamięć krótka i ulotna jest. Najpierw odwołaliście w referendum RM i Grzesia, a potem większość z tych odwołanych znowu została wybrana, i dalej wybieracie tych samych leciwych, bo skąd oni i jak się tu znaleźli. Na Endrigo obniżkę pluliście, a jednak jest znowu. To ja pytam kto w tym ponad 100 tys. mieście wybiera, emeryci? Wybierzecie znowu ww! A już teksty w stylu ...wybierzmy młodego..., to może wybierzmy ładnego, wysokiego albo grubego, albo łysego!? A może wybierzmy gospodarza, kogoś kreatywnego, a nie "bo jest fajny, bo poklepał po ramieniu, bo potańczył, pobiegał, pobawił się"!

 3. 3
  --6
  ~ uiy22
  Poniedziałek, 28.03

  ńie pO NIE pis to kto ruskie Tylko PIS i tyle wybierz Czarzastego nocnik pewny .

 4. 4
  +10
  ~ Joanno
  Poniedziałek, 28.03

  Wystarczy, że nie ta ekipa która od 2 kadencji dba o dryf i gnicie miasta. można nie mieć pieniędzy i być biednym jak Elbląg, ale trzeba na tych fotelach mieć empatię i honor. Np słowo honoru o obniżce cen GJ ciepła o 20%, czy ostatnia sprawa z obiecaną pracownikom podwyżką pensji aż o 300 zł . sobie o 15000 a podwładnego oszukać na 300 zł. nie chcę pisiorów, ale nawet oni byli by może lepsi dla ludzi niż peesel i po do kupy. A kupa cuchnie.

 5. 5
  +13
  ~ Obcy decydujące starcie
  Poniedziałek, 28.03

  Tylko ktoś z poza ukladu i najlepiej z poza miasta tak dla uzdrowienia klimatu ! Obaw być nie powinno czy zna miasto , bo ci niby znali i co wyszło? inaczej uklad czy to z lewa czy z prawa nigdy się nie skończy! Nigdy Elbląg nie wyjdzie z tego błędnego i chorego koła!

 6. 6
  +1
  ~ uiyIK
  Poniedziałek, 28.03

  Do zakanałka dobrze ci z musleniem ,dobrze ci za kanałem ,to siedz .

 7. 7
  0
  ~ żyrafa
  Poniedziałek, 28.03

  zgadzam sie z joanną.pis napewno byłby lepszy ,szczególnie w rozkradaniu majątku

 8. 8
  +39
  ~ who is who?
  Poniedziałek, 28.03

  O co chodzi w publikacji, że Wróblewski był związany z PSL? Całe życie w UM i "karierę" zawdzięcza ZSL. To oni go popychali (sic!) w Elblągu i Olsztynie. W ostatniej kampanii parlamentarnej i prezydenckiej dźwigał z czerepakiem deskę z napisem "Kosiniak" ( wyglądali jak bezdomni zarabiający na "chlebek"). To jego chwalił Kosiniak jako najlepszego w PsL i dał mu koniczynkę za wygłaszaną samochwałkę. I nie jest członkiem? Ja uważam, że jest członkiem. Ma ryjuszku, wyjaśnij kogo wazelinujesz - członka czy nie członka.

 9. 9
  +13
  ~ alkomat
  Poniedziałek, 28.03

  Dobrze by było gdyby kandydat był trzeźwy, czyli świadomy jakie obowiązki przyjmuje i realizował je.

 10. 10
  +11
  ~ Obiecanki Wróbla Ćwirka
  Poniedziałek, 28.03

  Wcswe kampanii wyborczej " wielki ptak na motorku" obiecywał, jak słusznie @Joanna zauważyła, 20 % o nóżki ciepła w Elblągu. Zapomniał o obietnicy. Za to w nagrodę Elblążanie ten sam " ptak na motorku" w drodze " wdzięczności" podnosi cenę ciepła o 10% już od wrzesy 2022 r.a więc za chwilę, tłumacząc to inflacja, i kosztami pomocy Ukraińcom. Czas stracić go z motorka

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0255801677704