Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (125)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ nie prima aprilis
  Piątek, 01.04

  Dyskusja pod tym sondażem ujawniła straszliwy fakt przekazywany wcześniej jako plotka towarzyska. Otóż jest jeden dziwny mieszkaniec z objawieniami któremu jakakolwiek wymiana poglądów z nim szkodzi na zdrowie. To zdrowie. Nie śpi chłopina nocami, czuwa w dzień, by coś klepnąć i zaprzeczyć sobie dwa wpisy wyżej. Zgłaszam humanitarny wniosek dla oszczędzenia biedaka i pozwolenie mu na dojście do minimum zdolności postrzegania świata poprawnie. Jego zwolenników (nie widać ich) i wszystkich z nim dyskutujących proszę by zaniechali np. do 5 maja wszelkich reakcji na jego wpis. Nie znajduję sensu dyskusji i widzę że dyskusja prowadzi niejako do znęcania się nad nim. Proszę i wnoszę o ciszę przez ten krótki czas, albo na stałe - terapia trwała.

 2. 2
  --2
  ~ jasnowidz
  Piątek, 01.04

  Ja nie zmieniam zdania ,dla mnie jest tylko jedna partia która dba o naród JEST TO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ TA ORGANIACJA PARTYJNA JEST NIE DO POKONANIA .

 3. 3
  +11
  ~ obserwator
  Piątek, 01.04

  Obsesja to zjawisko psychopatologiczne, objawiające się natrętnymi , powracającymi myślami, impulsami lub wyobrażeniami, które pojawiają się wbrew woli człowieka. Obsesja to problem . Może być wywołana jakimś zachowaniem, miejscem lub osobą. Obsesja może stać się niebezpieczna zarówno dla chorego , jak i ludzi w jego otoczeniu.

 4. 4
  +11
  ~ Nareszcie!
  Piątek, 01.04

  Zakładam, że 18 kliknięć to dzieło Wazeliny. Zniknęli dyrektorzy, kierownicy, słupomaty, nie mówiąc o 1000 podwładnych. Spalony nawet u nich

 5. 5
  +10
  ~ kompromitacja władzy
  Piątek, 01.04

  Jeżeli na blisko 1500 osób tylko 18 dało głos.Ocena dla prezydenta wymowna. Ale jest to również ocena dla zastępców. Panowie czas odejść . Fotelarz czego się dotknie to plajta.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3417620658875