Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (125)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ nsc
  Poniedziałek, 28.03

  LSD nie ma zdolności wyborczej Jest ich tam trzech może czterech.

 2. 2
  +39
  ~ Stańczyk Elbląski
  Poniedziałek, 28.03

  I dla tego Witia na prawo i lewo sprzedaje majątek miasta,teraz widzicie?, a więc nasz mieszkańców. Bo wie, że następnej kadencji nie będzie. I nie pomoże mu w tym nawen wazeliniaz6 Mariusz Lewatywa :)

 3. 3
  +36
  ~ a fusy macie?
  Poniedziałek, 28.03

  Czy to prawda co podaje "redakcja", że Wróblewski "należał do psl", czyli do psl nie należy? co do prezydentury - żadnego infantylnego grubasa czy apodyktycznego partyjniaka z jakiejkolwiek strony. Missan stracił twarz, czyżyk też. Nowak wiele razy wypowiedział się gdzie ma miasto i mieszańców i dostanie głosy elektoratu garażującego na boisku szkolnym (albo i nie). Przez 8 lat nie podano żadnego programu z jakiekolwiek strony. Czerepak w koszulce czytał dyrdymały słupom. Missan głośno objął lokalną PO i zniknął, bo taki właśnie ma pomysł na miasto i Polskę. czerepak wystartuje w mieście i do sejmu, ale wiadomo jaki to cwaniak z intelektem podwórkowca. Wybieranie bez programu, to kupowanie cwaniaka łasego na 30 000 miesięcznie i tworzącego buble jak np. dolinka. kandydat nie uzależniony.

 4. 4
  0
  ~ żaden cwaniak
  Poniedziałek, 28.03

  To ogłoszenie "redakcji" jest jak propozycja Kaczyńskiego o misji pokojowej NATO. Gdyby ci których podam chcieli kandydować, to Pani Bożena Sielewicz, Panowie - Paweł Olechnowicz, Piotr Kowal. Piotr Kowal o ile posiada asertywność przed starikami.

 5. 5
  +66
  ~ taczka
  Poniedziałek, 28.03

  Zlecenie Wróblewskiego by zobaczyć "poparcie". Facet który dał słowo honoru i go nie dotrzymał chce kandydować? Poprę program reform UM i miejskich spółek obniżający wydatki o 60-70%. Poprę program otwarty na miasto i mieszkańców a nie kibole i pokoiki na zapleczu. poprę program napraw zawartych przez miasto umów zbycia działek bez konsekwencji. Poprę program fachowca a nie cwaniaka ze zwichrowaną osobowością. Poprę program kandydata który przeczytał go przed lustrem zanim wyszedł do ludzi. Nie!!! dla każdego z tych co już byli zarówno w UM jak i RM!!! Ostatnia kadencja jest obrzydliwa - jakiś "pan szuchewycz" i brak reakcji innych, dziwienie się zamiast pracy, "radni" jak miś koala po eukaliptusie, rządy "prezydenta" w RM i serwilizm Antka w związku z konfliktem interesów .

 6. 6
  +21
  ~ PRECZ
  Poniedziałek, 28.03

  Ci ci byli w UM ratuszu niech zapomną o tym ze w Elblągu byli na stołkach.

 7. 7
  +3
  ~ ZAKANALAK
  Poniedziałek, 28.03

  35% Ciemnogrodu na PIS.

 8. 8
  --2
  ~ Lonia na prezydenta :)
  Poniedziałek, 28.03

  Zacny człowiek i zasłużony dla miasta, wiele zrobił dla Elbląga. Duuuużo spal6 i ma wybitne wykształcenie. Krasulski się nadaje hihi :)

 9. 9
  +44
  ~ Do_pomorskiego
  Poniedziałek, 28.03

  Zniesiemy wszytko tylko nie "apolitycznego" Wróbla. Przemysłowe, niegdyś bogate, miasto jest degradowane to poziomu jakiejś Wólki Warmińskiej. Na każdym kroku "minimalizm i kamerlanie", co by przyzwyczaić elblążan, że nie mogą być niczym więcej, bo chyba tylko jest tak itego cel. No, ale czego możemy się spodziewać po prezydencie ek-PSL, o mentalności sołtysa a nie prezydenta miasta i całej tej otoczce?. Z tego, co pamiętam jego pomyslem na Modrzewinę pólnoc mialy być...pola uprawne, a sam kiedyś twiedził, że "Elbląg nigdy nie byl bogatym miastem". Pomijając już, że to klamstwo wynikające mm nadzieję. z braku wiedzy o WLASNYM mieście, to przeraża tak bezpłciowe podejście - nie byl bogaty, to niech tak zostanie, po co to zmieniać, dajcie mi spokój.

 10. 10
  +23
  ~ Stańczyk
  Poniedziałek, 28.03

  poprę kandydata jedynie z zewnątrz, który parę miesięcy przed będzie się uczył miasta od wszystkich. Ci aktualni, ptaki, narcyzy, nieświeży ( miał być świeży), tancerze- nie mają u mnie szans. Dobiła mnie ostatnia sprawa sądowa o 300 zetów z pracownicą i krętactwo po tym. Nie odezwały się przy....sy wokół bonzy, a przecież niby reprezentują PO, SLD i jakieś inne twory. Wśród pracowników są też sympatycy tych ugrupowań. A ci ruki po szwam. "Mój mąż jest z zawodu prezydentem" u mnie i u wielu z pewnością nie ma szans.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95853710174561