Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (125)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ Mariusz Lewandowski
  Wtorek, 29.03

  Widzę że naczeleny dożłobowiec elbląga szmodak wszchaprtyjny Opaczewski już sobie robi komitet dożłobowców chętnych na skok na urzędy i funkcje. imponujące a drodzy dożłobowcy to z Platformy Obywatelskiej od Kukiza czy możę z EKO ? Klakierów od Bielna pewnie poza nim nie ma , a w to żeby takimi kretynami okazali się PIS-owcy to chyba nie uwierzę , no chociaż po tym co robią na cmentarzu Armii Czerwonej to może....

 2. 2
  --4
  ~ Pisowiec
  Środa, 30.03

  TYLKO BRAT ZIMNEGO LECHA!!!

 3. 3
  +8
  ~ klops
  Środa, 30.03

  Ja bym wybierał tak: Piotr Kowal ,Monika Falej i co najważniejszepogonić obecne towarzystwo wUM i RM.

 4. 4
  +9
  ~ Hipokryt !
  Środa, 30.03

  Falej boją się, dlatego starają się jej wbić szpilkę przy każdej okazji, szczególnie ci niby przyjaciele, mam nadzieję, że nie zapomni o tym

 5. 5
  +9
  ~ do Hipokryt!
  Środa, 30.03

  Idlatego byłaby ok .Przynajmniej przewietrzy to obecne towarzystwo.

 6. 6
  +14
  ~ zdolny jest
  Środa, 30.03

  Jest jakiś wynik sondażu , ale Wróblewski i tak wie swoje. Nawet z peeselem się pogniewał?

 7. 7
  +12
  ~ konował dla M.
  Środa, 30.03

  Ma ryjuszku, ty byś tam w ratuszu głowę swoją wyleczył . Stawaj w bloki w pozycji dymanej bo zasługujesz. co do kandydatów - na razie hipotezy. jeżeli pis wystawi np. Pruszaka, to głosuję na Wróblewskiego lub Nowaka - piekło ma jeden wymiar. jako mieszkaniec teraz dostanę obietnice (tylko) na stadion, ulice połatane, Wschodnią, Górę Chrobrego, nawet basen Adolfa i wiele innych nie tkniętych przez Wróblewskiego i Czyżyka w czasie kadencji. będzie też słowo honoru, że ciepło w lato będzie za darmo. Gdyby ktoś obiecał czynny pręgierz dla urzędniczyny na placu miejskim- Ma ryjuszek mógłby publiczne lizać bez wazeliny.

 8. 8
  +12
  ~ Apage
  Środa, 30.03

  I znowu Mariusz Wazelina. Odejdź

 9. 9
  0
  ~ zaoczny
  Środa, 30.03

  Widzę , że PiS zrezygnował już ze starych sprawdzonych kandydatur panów Krasulskiego i Pruszaka / a szkoda / a forsuje mlodych nawiedzonych od Bielana . Tylko nie to .

 10. 10
  +5
  ~ sotenny
  Środa, 30.03

  Redakcja prezentuje mentalność elbląską - "komu tym razem należy powierzyć miasto?" Po pierwsze nie powierzyć miasto a pozwolić nim zarządzać, bo miasto należy do jego mieszkańców. Po drugie - nie "należy" bo nie jest to przymus ani obowiązek dawanie komuś obrotnicy miejskiej. tak to wygląda w tym ukraińskim mieście - należy mu powierzyć , a on staje się atamanem . To myślenie doskonale widać aktualnie w mieście. Grupka "ma" miasto i twierdzi " nie oddamy ci twojego miasta i co nam zrobisz"? Co do kandydatów - Piotr Kowal o ile nie ulegnie kumplom z "pracy" - podlegał Nowakowi, Wróblewskiemu. Spytajcie Pana Pawła Olechnowicza - nie musi zarabiać i z taką głową może chcieć pozostawić pozytywny ślad w mieście.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0146870613098