Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ uczciwie
  Poniedziałek, 11.10

  Jak tym ze zdjęc tak żle zrzeknijcie sie emerytur,podwyżek,13ki,14ki,innej kasy.A ci z PO wam dadzą kopa lub 5 zł i tyranie do śmierci.Juz tak było. KRÓTKA PAMIEC CO.

 2. 2
  +8
  ~ he he
  Poniedziałek, 11.10

  fajna rozrywka dla emeryta

 3. 3
  --8
  ~ ad
  Poniedziałek, 11.10

  Wstyd za kraj afer, chaosu i lejącego się z ust rządzących kłamstwa. Wstyd za państwo klerykalne, homofobiczne i zacofane cywilizacyjnie. Wstyd za partię PiS, która zniszczyła wizerunek Polski za granicą. Wstyd za rodaków, którzy za parę socjalnych datków sprzedali swój rozum, wolność i przyzwoitość.

 4. 4
  --7
  ~ ad
  Poniedziałek, 11.10

  PiS boi się uchodźców, ludzi o innej orientacji seksualnej, wolnych sądów, demokratycznych procedur. Przed kobietami chroni ich policja. Kaczyński boi się debaty z Tuskiem, wolnych mediów. Reżimowi Kaczyńskiego udało się zniszczyć relacje z Unia Europejską, USA, Czechami. Jako kraj jesteśmy sami z powodu urojeń starego świra z Żoliborza ale świr nie jest sam, wspiera go cała narodowa ciemnota i głupota a jest tego 30% rodaków. Dla dyktatora Kaczyńskiego i jego szarańczy ważniejsze są łupy finansowe na naszym polskim podwórku. Jeśli tutaj mogą nadal kraść to cała reszta się nie liczy.

 5. 5
  --5
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 11.10

  Jak czytam tych słów tych uczciwych tych marianów czy wy siebie przeczytaliście czy wy siebie słyszycie .Typowy pisowski język same obelgi chamskie zachowanie nic prawdy.Jeżeli jest tak świetnie tak pięknie tak wspaniale sam miód .To dlaczego do specjalisty czekam kilka lat . Dlaczego tak inflacja szaleje korupcja w PIS swoi w spółkach skarbu państwa jaką kasę biorą i nie ważne czy to są odpowiedni ludzie grunt lojalni w Elblągu zaraz ludzie będą 100 osób zwolnionych Wszystko drożeje z dnia na dzień pieczywo , żywność paliwo , gaż . prąd .Tak jest pięknie naddatek w budżecie 86 miliardów , szef banku że mamy cud gospodarczy tylko kasy niema dla nauczycieli dla służby zdrowia dla samorządów itd .Ale są dla rydzyka dla swoich z PIS .To są fakty prawdy się wstydzicie .Pozdrawiam !

 6. 6
  +9
  ~ Miki
  Poniedziałek, 11.10

  Do zebranej starszyzny oddajcie 13 stki bałwanki.

 7. 7
  +4
  ~ capone
  Poniedziałek, 11.10

  teraz wiem kogo omijać z daleka. idiotów sie nie sieje sami się rodzą.

 8. 8
  +5
  ~ ludek
  Poniedziałek, 11.10

  A ja myslałem że Elblązanie to poważni ludzie ,jakże sie myliłem,

 9. 9
  --1
  ~ ad
  Poniedziałek, 11.10

  Głównym problemem Polski jest dziś wszechogarniająca i odgradzająca nas od cywilizowanego świata głupota władzy i jej wyznawców. Idol ciemnych mas psychopata Kaczyński w XXI wieku nie potrafi obsługiwać komputera, samodzielnie nie wychodzi z domu, nie ma prawo jazdy, nie ma konta w banku, nie zna żadnego języka obcego, nigdy nie prowadził firmy, nie potrafi sam zrobić zakupów w sklepie spożywczym, nie ma rodziny, nie ma też żadnych przyjaciół a wypowiada się na temat gospodarki, rodziny i kreuję życie naszych dzieci oraz wnuków - masakra.

 10. 10
  +4
  ~ Toć
  Poniedziałek, 11.10

  Gupota ludzka nie ma granic. Najpierw musi być referendum popatrzcie jak angole wychodzili z unii jak to był. No chyba że JK ma taką moc że powie: idziemy z tej unii i cały naród jednym rzędem z nim pójdzie hahaga

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.75815796852112