Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Polakniefarbowany
  Niedziela, 12.09

  Staszek -nie łzyj ty pisowska q...

 2. 2
  0
  ~ wyborca
  Niedziela, 12.09

  Jak sie zmienia rzady to rozliczymy złodziei ktorzy biora po 50 tysiecy miesiecznie za jeszcze nie powstały port lotniczy w Baranowie a służba zdrowia w agonii.

 3. 3
  0
  ~ hd
  Niedziela, 12.09

  Gdzie szmaty? Chcecie nas pozabijać?

 4. 4
  --2
  ~ jan
  Niedziela, 12.09

  Niedobrze się robi czytając niektóre komentarze wiocha, prostactwo, brak orientacji. Popularne jest mówienie o Polaku "bomiś"- bo mi się należy. Zapraszam Państwa do pracy do zmiany pieluch, do dźwigania 120 kg dziadka o 2 w nocy, do pracy w nocy,święta po 12 godzin. Polak za 380 zł składki NFZ albo jak niektóre grupy 30 zł na kwartał chciałby leki, badania, profilaktykę, szpital, endoprotezy, rozruszniki itd. A do Anglii i jak to mówią Ci którzy wrócili na wszystko paracetamol.

 5. 5
  +6
  ~ Polka
  Niedziela, 12.09

  Byłam w Anglii,tam pielęgniarki cały czas sa do dyspozycji pacjenta.Nie do pomyślenia spanie w nocy,zaniedbanie pacjenta itd. Lekarze na oddzialach w ramach pogotowia przyjmują bez problemu. Pielęgniarki i lekarze odpowiadają prawnie za popełnione błędy,bez dyskusji. Porównując koszty życia lekarze i pielęgniarki w Polsce maja bardzo wysokie zarobki,aha w UK pracujesz dla NHS lub prywatnie. Nie ma opcji,ze tu i tu. Jedynie jestem za ratownikami medycznymi.

 6. 6
  +1
  ~ Bezstronny
  Poniedziałek, 13.09

  Polka chyba byłaś w Anglii we śnie ! Wszyscy wracający mówią o tragicznej opiece ! Na wszystko APAP ! Wyjeżdżający wywożą fury leków a zwłaszcza antybiotyków. A skoro wróciłaś to pewnie się leczyć.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.