Niedziela, 24.10.2021, Imieniny: Marty, Marcina, Rafala
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Fgggg
  Niedziela, 12.09

  W Polsce to najwięksi krzykacze to nauczyciele ,górnicy i pielęgniarki. Najlepiej zarabiacie nie mówcie głupot. Pracujecie 12 godzin z tego byście chciały 10 godzin spać a 2 godziny pracować. Dodatkowo możecie sobie dorobić w innym szpitalu. Waszą kartą przetargową jest człowiek wstyd. Jak tak mało zarabiacie to ujawnicie ile zarabiacie.

 2. 2
  +11
  ~ Ffff
  Niedziela, 12.09

  Halo a siostra mi mówiła że dostała podwyżkę a jest pielęgniarką ze dwa miesiące temu ,hmmm ktoś tu kłamie tylko kto????

 3. 3
  +8
  ~ Jest źle
  Niedziela, 12.09

  Opieka zdrowotna najlepsza byla w Prlu, ani za Po,ani tym bardziej Pis bardziej zniszczyc tego nie mogli, lekarze owszem żyją super, widac po furach i domach ale z prywaty, pielegniarki oraz personel nizszy ma przechlapane ,a w stosunku do pacjenta znieczulica totalna i brak etyki ! Pacjent jest rzeczą nie czlowiekiem

 4. 4
  --1
  ~ Bida z nedzą
  Niedziela, 12.09

  Niestety na tle bezmyslnego rozdawnictwa pieniędzy kazda z grup spolecznych pracujacych ciezko i uczciwie ma fatalnie! Dlatego ludzie będą uciekac w ciążę, bo to teraz najlepszy interes, choć te dzieci nic z tego mieć nie będą!

 5. 5
  +3
  ~ ~ Dreptak
  Niedziela, 12.09

  https://www.youtube.com/watch?v=LbCvWxrIeZw, likwidował Arłukowicz i posłuchaj co proponuje grodzki.

 6. 6
  +5
  ~ Marta
  Niedziela, 12.09

  W żadnym kraju pielęgniarki oraz inne zawody medyczne nie robią takich szopek. Podwyżki dostają co roku po tzw ocenie pracownika tak jak i inne zawody. Podwyżka jest w wysokości inflacji. Tylko w pl co chwilę wyciągają łapy po więcej i więcej. Pielęgniarki nauczycie się empatii bo tego wam brakuje. Moi rodzice chorowali i leżeli ma wewnętrznym . To co się tam naogladalam do dzisiaj budzi niedowierzanie. Nie chciałabym tam nigdy trafić. Wasza bezczelność nie zna granic. Wygodnickie babska. Jak wam mało to możecie iść do innej pracy.

 7. 7
  +10
  ~ Wdzięczna pacjentka
  Niedziela, 12.09

  Niestety gdyby w medykach bylo więcej ludzkich i etycznych odruchów to byloby więcej sympatii dla nich, Niestety będąc na pogotowiu ostatnio 4 godziny czekając l na diagnoze i lekarza dowiedzialam się że chirurg łaskawie poświęca mi swoj cenny czas powinnam być mu za to wdzieczną ! Chyba powinnam przeprosić ze przerwalam mu sen i zawracalam dup...

 8. 8
  +8
  ~ Mirosław,
  Niedziela, 12.09

  Komuna się skończyła i nie ma nakazu pracy w służbie zdrowia.

 9. 9
  --4
  ~ 100% elblążanin
  Niedziela, 12.09

  Każdy z nas był, jest lub będzie pacjentem , oni walczą również o lepsze warunki dla pacjentów !!!! Szacunek dla Was za ciężką pracę !!! Kto zazdrości, "jak mają tak dobrze" zapraszamy do zawodów medycznych.....

 10. 10
  0
  Staszek
  Niedziela, 12.09

  Jak wygra PO, zapewne większość z Was będzie musiała zapomnieć o podwyżkach. Marszałek Grodzi zapowiedział, że 90% Szpitali będzie zlikwidowanych.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.