Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 02.02

  No szkoda tylko, że tacy mądrzy i elokwentni nie byli ci neoliberałowie tu zebrani w piątek w elbląskiej Radzie Miasta, gdzie aspołeczna Rada Miejska uchwaliła zapomogę w wys. ok. 2 mln zł dla nielicznej grupki burżujów i wyzyskiwaczy z kasy podatnika (PO-PiS-PSL), którzy akurat na wachę do swoich limuzyn i Porszaków w leasingu będą teraz mieli, i to BEZ JAKIEJKOLWIEK DYSKUSJI PUBLICZNEJ, a także bez wskazania środków na pokrycie tych wydatków, co jest imo złamaniem ustawy o finansach publicznych (ciekawe co miejscy prawnicy na to, swoją drogą?:) Nie bardzo też rozumiem, co w tym gronie robi posłanka Lewicy, która - Lewica, nie posłanka - przedstawiła niedawno dość konkretne propozycje polegające na sprawiedliwym rozdziale środków rządowych do gmin, oparte na cytuję: (...)

 2. 2
  +7
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 02.02

  📌 "Zmianie rozporządzenia rządu o pomocy dla gmin i zwiększeniu ogólnej kwoty wsparcia z 1 mld do 4 mld złotych oraz wprowadzeniu prostego kryterium otrzymania pomocy, jeżeli chodzi o kwestie utraconych dochodów z PIT-u i CIT-u za miesiące listopad i grudzień 2020 r. oraz styczeń 2021 r. Tym samym pomoc otrzyma nie 200, ale wszystkie 2499 gmin, bez względu na to jakie są sympatie polityczne mieszkańców danego regionu." #NiszczNeoliberalizm

 3. 3
  +46
  ~ Staszek
  Wtorek, 02.02

  BRAK SŁÓW !!! Jak rządziła Lewica,czy PO, to nikomu nie przyszło do głowy protestować !!! A przypomnę, że jak były wymienione opcje przy władzy, to nasz region był poniewierany. Ważniejsze były inne regiony, metropolie. Ale w tamtym czasie TO NIE WYPADAŁO SIĘ UPOMINAĆ W CENTRALI. Wstydu nie macie za grosz !!! TERAZ WIELCY BOHATEROWIE !!!

 4. 4
  +32
  ~ Wet
  Wtorek, 02.02

  Już rząd się boi i zwiększa pieniędzy dla wm. Jest rozkaz żeby być totalna opozycja to są. Druga sprawa lotnisko niech utrzymuje ten mądrala to zdecydował o jego budowie. Trzecie więcej pieniędzy dla wm to nie oznacza jednocześnie więcej pieniędzy dla Elbląga

 5. 5
  +32
  ~ Winni
  Wtorek, 02.02

  A który to dawał.kase olsztynowi ile tylko się dało. Co. Za te bankruta lotnisk szymany i inne ktos powinien siedzieć .

 6. 6
  +44
  ~ Ble ble
  Wtorek, 02.02

  Tyle wasze co pokrzyczucie i naobiecujecie . Wasz czas minal.

 7. 7
  +37
  ~ Sld
  Wtorek, 02.02

  Trzymaj sie kartonu jak zwykle. A KIEDY trafi do pudla za lamanie. Prawa. Zabrać immunitet. Won na olsztyn tam krzyczeć i podpisy zbierać tam wasi.

 8. 8
  --22
  ~ kompromitacja władzy
  Wtorek, 02.02

  Pani poseł Moniko rozumiem ,że dba pani o dobro elblążan ale uwaga na to towarzystwo.

 9. 9
  --20
  ~ Kryspin
  Wtorek, 02.02

  Parlamentarzyści PiS z Warmii i Mazur nie potrafią walczyć o nasz region u swoich rządowych przyjaciół. Oni pamiętają skąd kandydują raz na cztery lata. A potem - żyć nie umierać, ciepłe fotele na Wiejskiej. Radzę zapamiętać przy kolejnych wyborach i rozliczyć do bólu. No, ale jak aktywnie działają jak Leonard to nic dziwnego.

 10. 10
  +35
  ~ kolędnicy portasa?
  Wtorek, 02.02

  No to się wysililiście jak mysz rodząca górę. Z tego wysiłku tylko Rubno po stronie rzeki zaśmiardnie. No i jest "on", który z urzędu powinien od dawna zabiegać o dobro regionu a nie gazować w fotel. Panie wybacz tym ludziom - budżet jest uchwalony. takie akcje organizuje się w maju i czerwcu gdy tworzone są założenia ustawy budżetowej. Pięknie wyglądacie, jak baba i dziad wędrujący na jarmark po Ukrainie. Co chcecie osiągnąć ujadaniem ? Zabierzcie się za poprawną pracę tam gdzie wam podatnik płaci. kwasonos też. A może wy wędrujecie z betlejem z "nim" jako osłem? To by pasowało z wyglądu i merytorycznie. Wyglądacie i działacie tak, jak byśćie przeczytali "Wystąpienia sejmowe Leonarda Krasulskiego". Elektoracie - bądź dumny z tej trupy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0768630504608