Poniedziałek, 23.05.2022, Imieniny: Iwona, Michal, Dezyriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ sterkos
  Czwartek, 24.12

  Nie widzę by prezydent mówił nie. Wystarczy sezonowo puścić tamtędy numer 17 i po kłopocie. Do sezonu jeszcze daleko więc można dużo zmienić.

 2. 2
  --2
  ~ z grupy posortowanej
  Czwartek, 24.12

  "Do radnego Prawa i Sprawiedliwości Marka Pruszaka zwróciła się grupa elblążan" - na bank elblążanie? Czy grupa- lepszy sort albo kółko różańcowe? Pana Prezydenta (byłego) Wilka tzw. grupa elblążan nie molestowała o autobusy? Pociągi do Bażantarni miali?

 3. 3
  +2
  ~ ...
  Piątek, 25.12

  re -emeryt . Chyba faktycznie jesteś już bardzo wiekowy skoro dekady Ci się pomyliły . Dwójka dojeżdżała do Bażantarnii jeszcze w słodkich latach 60tych . Tak , tak ... btw , miejscowa władza jest mentalnie odcięta od kwestii - kultura , wypoczynek , turystyka , a zatem również , rozwój regionu . Gdyby nie była Elbląg byłby miastem które ze swoich kamienic zerka ku rzece , miastem festiwali , miejscem gdzie można dojechać do lasu miejskiego tramwajem , gdzie można wyruszyć pociągiem wzdłuż linii zalewowej i zwiedzać miasteczka porty w regionie , wędrować szlakami Wysoczyzny .

 4. 4
  +1
  ~ stefan
  Piątek, 25.12

  do ~ z grupy posortowanej - Autobus - Zielona Linia do Bażantarni / przy muszli i Myśliwskiej / przez Chrobrego będzie woził wszystkich chętnych elblążan i turystów , bez względu na wiek i wyznanie , oraz poglądy polityczne i przynależność radnego nie ma tu nic do rzeczy . A tak na marginesie wydaje mi się ,że część nieprzyjaznych wpisów powstaje w olsztynie , ktory tak chętnie blokuje wszelkie pozytywne mniejsze / jak ta linia autobusowa / i większe / budowa nowej komendy policji / zmiany w Elblągu .

 5. 5
  0
  ~ Elunoa
  Piątek, 25.12

  Taniej będzie odkopać stare tory tramwajowe które prowadzą do muszli. I jeden przystanek więcej jak dawniej było. Zabytkowy tramwaj mógłby ten jeden przystanek jeździć. To super sprawa by była.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.8115508556366