Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ 822
  Piątek, 18.09

  Gdyby elbląskim parlamentarzystom PiSu zależało na naszym mieście, to mogli by to załatwić bez problemu. Partia PiS ma aktualnie pełnię władzy, więc wystarczyła by jedna odgórna decyzja z Warszawy i Olsztyn nie miał by nic do gadania

 2. 2
  +5
  ~ Maz
  Sobota, 19.09

  Pretensje i uwagi kierujcie do antyelblaskich przedstawicieli typu Jerzy Wcisla ktorzy razem z PO sa przeciwni przekopowi mierzeji ktory to wplynie kosmicznie na rozwoj Elblaga.Elblazanie powinni codziennie protestowac pod biurem PO i wymuszac zmiane podejscia do przekopu ,ostatnio p.Roza Tun jest bardzo aktywna w Brukseli,szkodzac elblazanom,a senator robi sobie antyelblaskie konferencje.a Olsztyn sie cieszy ze mamy takich ludzi we wladzach a PiS chce ten przekop zrobic i zrobi wbrew zyczliwym

 3. 3
  +3
  ~ województwo
  Sobota, 19.09

  Jedyne co uratowałoby to miasto to własne województwo. Ze skrawki Mierzei i Malborkiem w granicach. Wcale nie musi być duże. Może nawet najmniejsze w kraju, ale elbląskie. Nie gdańskie (konkurencja w Gdyni), nie olsztyńskie (chyba nie trzeba wyjaśniać?!). Elbląskie. W samorządach rządzi KO, w Elblągu ludzie mają dość Wróblewskiego i dojrzewają do odrzucenia antyelbląskich karierowyczów z KO. Czas na: ruch obywatelski "Województwo Elbląskie" i oficjalne pismo zobowiązujące elbląski PiS do podjęcia tematu w parlamencie. Jeśli nie zrobią tego, zbierzmy podpisy za odwołaniem wszystkich samorządowców i parlamentarzystów z regionu elbląskiego. Niech stracą nasz mandat.

 4. 4
  +2
  ~ Sekars
  Wtorek, 22.09

  Czas najwyższy skonczyc z ta pseudo reformą Buzka i Kuleszy.To oni i uwczesni parlamentarzyci z regionu są temu winni.Tylko powrót Elbląga do rangi miasta wojewódzkiego,żeby odciąc sie od tego dziadostwa olszynskiego.

 5. 5
  +2
  ~ Trusowianin
  Sobota, 20.03

  Kaczyński obiecywał przenosiny urzędu marszałkowskiego do Elbląga,ale elblążanie zagłosowali nie na tego,co trzeba.Miejcie żal do siebie.

 6. 6
  +2
  ~ ikiv
  Piątek, 13.08

  Odłączyć się od woj. szuwarowo-bagiennego !

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85882616043091