Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ jan-49
  Piątek, 18.09

  olsztyn nas okrada?moze ale w elblagu w ratuszu siedza idioci a poslowie z elblaga kurczowo trzymaja sie koryta i maja gdzies elblagi nie zwalajcie wszystkiego na olsztyn obudzili sie ze snu zimowego co robi harlejowiec?zeby bylo lepiej

 2. 2
  +5
  ~ trzeba od podstaw
  Piątek, 18.09

  Zapytajcie Pomorskie czy chcą takie coś u siebie. To co się stało z Elblągiem nie zależy od władzy centralnej ani Olsztyna, a tylko od mieszkańców miasta i regionu. To wy wybieracie władze miejskie , wojewódzkie i parlamentarzystów. Kim jest elektorat płaczący na innych a sam wybierający znanych i "pracowitych"? Kto oddawał głos na np. czerepaka - cyklicznego słupa i fotelarza? Elektorat wybiera swojaka - wypije, zagryzie ogórkiem, pogada że nic nie może bo nie chce chcieć. I elektorat takiego szanuje bo jest wyjątkowo podobny i swojski. Ponadto pochodzenie elektoratu kształtuje jego świadomość społeczną i sprawczą. Nikt nie weźmie takiej leniwej i bezwolnej panny, bo nawet sex (współżycie) będzie roszczeniowy a nie aktywny. By coś chcieć od innych trzeba pokazać, że się chce chcieć.

 3. 3
  +3
  ~ pistozło
  Piątek, 18.09

  A co zrobił wódz jarek? Tak mu bliski Elblag i co ? Gów.....!

 4. 4
  +3
  ~ Prosta sprawa
  Piątek, 18.09

  Pieniądze dzielić między dwa równorzędne MIASTA Elbląg i olsztyn. Marszałek ma urzędowac w Elblągu i ma wrócić do ELBLĄGA część urzędów i służb. Jeśli nie to pa z bagnami. PiS obiecalo powstanie nowych wojewodztw i ma to sens. Na południu Polski są małe województwa i działają. Na północy da trzy i to nie ma sensu. Są za duże, musi być nowy podział.

 5. 5
  +5
  ~ Wykiwali nas
  Piątek, 18.09

  Od 20 lat olsztyn okrada Elbląg i degraduja. Podział funduszy i inwestycji. To skandal. PiS nic nie robi by to zmienić.

 6. 6
  0
  ~ ursus
  Piątek, 18.09

  buzek z PO ktory nas wrzucil w to szuwarowe wojewodztwo nas oszukał, łgał jak pies ze ilsztyn i elblag beda dwoma rownymi miastami ktorym bedzie wszystko po rowno dzielone. kłamał jak kazdy platfus.

 7. 7
  +5
  ~ Do James
  Piątek, 18.09

  Elblag jest na dnie, bo wybiera takie wladze.

 8. 8
  +5
  ~ Szkoda czasu
  Piątek, 18.09

  Można pisać mówić i tak mają to w d olsztyniaki i rządzacy . Bylo referendum dwadzieścia lat wstecz i Elblązanie w 100 % powiedzieli NIE DLA olsztyna. I co nadal jesteśmy w obcej nacji warmia i mazury. Elbląg to Żuławy i Powiśle nie pasujemy do nich. Konieczna zmiana przynależności Elbląga,nowy podział administracyjny. PiS obiecalo nowe województwa i co NIC .

 9. 9
  +5
  ~ Uwaga
  Piątek, 18.09

  Co tu szukac przyklad ,dlaczego testy na koronawirusa robi sie w Elblągu i wysyla do olsztyna by oni zbadali A dlaczego nie w Elblągu. Tak samo ddawana krew wszystko zabiera olsztyn . Co to jest do chol,,ry.

 10. 10
  +1
  ~ wuj onkel
  Piątek, 18.09

  Codziennie widzę na TV jak siedzi za prezesem jux piąta kadencję i swietnie się czuje , tylko czemu posel krasulski zapomina o Elblągu , a przecież moglby szepnąć słówko .swojemu pryncypalowi .Przecież Elbląg jest drugim po Warszawie ulubionym miastem prezesa .Ale nic z tego nie wynika

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90505790710449