Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ fiki miki
  Wtorek, 08.09

  @~ WiemCoJem ~ no to radny "lokalny celebryta" doczekał się adwokata w sprawach godzin w MOS-ie?

 2. 2
  --3
  ~ Radny ma racje
  Wtorek, 08.09

  Popatrzmy ile szkół i przedszkoli było w Elblągu ile jest obecnie. I co rządzący miastem i radni nie widzą problemu. Nasze dzieci uczą się na dwie zmiany w przepełnionych klasach. Ale rządzacy miastem są slepi bo to efekt waszych decyzji. Podziękować durnym wyborcom że glosowaliscie na nich P O i PSL i SLD .

 3. 3
  +4
  ~ Nie warci
  Wtorek, 08.09

  By dac kopa.

 4. 4
  +2
  ~ wf
  Wtorek, 08.09

  Szkoły są PRZEPEŁNIONE w tym wspomniana szkoła 21. Jak się przyjmuje dzieci spoza obwodu to potem dzieją się cyrki. Uczniowe w tej szkole nie mają gdzie ćwiczyć, niektóre klasy to są po jakichś składzikach na miotły. Dyrekcja cwaniacko zmniejszyła godziny W-F w zamian za UWAGA! obowiązkowe zajęcia dodatkowe z WF. No ale jak chodzą tam dzieci urzędników, dyrektorów, prezesów itd. to nigdy tam nie będzie dobrze.

 5. 5
  +4
  ~ elbląg
  Wtorek, 08.09

  100% racji Panie Nowak.Razem rządzicie ramie w ramie z PiS na przemian w tym mieście i ramię w ramię się na siebie rzucacie...Ale żeby razem coś konstruktywnie dla miasta zrobić Panie Pruszak to Pan ni w ząb ni w dąb nie potrafi...

 6. 6
  +1
  ~ konkret
  Wtorek, 08.09

  Które szkoły zostały zlikwidowane i gdzie dzieci uczą się na dwie zmiany dwie zmiany?

 7. 7
  --2
  ~ to zdjecie
  Wtorek, 08.09

  Dzieci w maseczkach a dlaczego ta nauczycielka bez maski lub przyłbicy.To jest wkur*****ce.

 8. 8
  0
  ~ Janusz
  Wtorek, 08.09

  @wf, gdyby nie dzieci spoza obwodu, to szkoła nie prezentowałaby takiego poziomu. Z obwodu idą wszyscy i patologia i ci którzy się nie interesują edukacja dzieci. spoza obwodu idą Ci którym zależy. dlatego poziom szkoły budują, ale także często dofinansowują dzieci i rodzice spoza obwodu.

 9. 9
  +2
  ~ Janusz
  Wtorek, 08.09

  dlaczego szkoły podstawowe i średnie są przepełnione? ?? Ponieważ po likwidacji, coraz lepiej sobie radzących szkół gimnazjalnych, dzieci te zostały upchnięte : 2 roczniki w podstawówkach, 1 rocznik w szkołach średnich i zawodowych. Gimnazja miały często własne budynki i sale gimnastyczne. W podstawówkach było luźniej. Niech mi ktoś przypomni, kto zlikwidował gimnazja i wepchnął powrotem te dzieci do podstawówek? Nie mam więcej pytań.

 10. 10
  --1
  ~ mentalność
  Wtorek, 08.09

  ~Januszu, czerepaku - płacz, że Noe przeżył potop, nic nie daje dla teraźniejszości i przyszłości. Są aktualne problemy które należy rozwiązywać. jeżeli się rozwijamy, to szukamy postępu w każdej dziedzinie. Ci , w pierwszych klasach podstawówki zastąpią nas za 18-20 lat. chcesz żeby płakali jak wy i szukali uzasadnienia swojego nieróbstwa w przeszłości. "A bo wy, a bo oni, bo ..."). Nie potrafisz zarządzać, to znaczy że kolesiowsko awansujesz i nic sobą nie prezentujesz poza posiadaniem rachunku na "pensję" która ci się należy. Przyzwoity człowiek obejmuje stanowisko i autorsko go realizuje nie patrząc za siebie. Młodzi obserwują i nasiąkają "przykładami". Od 70 lat panuje opinia, że w UM nic nie musisz poza narzekaniem że jest ciężko i "oni zostawili bałagan".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.