Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Tragedia ,na szczęście większość Polaków to mądrzy ludzie i takiemu nie POzwolą na najważniejszy urząd .Warszawką niech wreszcie zacznie się zajmować narcyzek ,nieudacznik
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tragedia ,na szczęście większość Polaków to mądrzy ludzie i takiemu nie POzwolą na najważniejszy urząd .Warszawką niech wreszcie zacznie się zajmować narcyzek ,nieudacznik