Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Kryśka .
  Wtorek, 26.11

  Głupota to jest wtedy jak kandydują dyrektorzy szkół i mają poparcie a po chwili rezygnują z Rady Miejskiej . Bo wiadomo dieta to ni eto samo co wypłata dyrektora . A w ich miejsce wchodzą do Rady Miejskiej osoby z poparcie niewiele większym od np : 100. Ile takich przypadków w obecnej RM jest ?? Kogo oni reprezentują , skoro garstka na nich kandydowała ??

 2. 2
  +8
  ~ do kiki
  Wtorek, 26.11

  Z tego co wiem, to nie Tołwiński zabiegał o start z KO, tylko KO szukała na siłę ludzi, którzy pociągną ich listę. Nie dość, że nie należy do PO, pomógł im, to za to miał się sprzeniewierzyć swoim poglądom, bo wariaci polityczni tego żądają. Dobrze, że odszedł, bo KO zdradziła swój program za mizianie W.W.

 3. 3
  +6
  ~ na tym poziomie
  Wtorek, 26.11

  ~to nie fair - na poziomie samorządu gminnego podziały partyjne nie są dobre dla gminy i jej mieszkańców. Powinno, i w większości mniejszych tak jest, wybiera się ludzi a nie towarzyszy. Gdyby wszyscy "wybrani" w Elblągu pracowali dla miasta a nie parti i kww, to by Jegłownik chciał należeć do Elbląga. Partyjniactwo jest dla członków (dosłownie) a nie dla gminy. Anonim - ty też masz szerokie horyzonty i widzisz tylko członka a nie radnego. Przez partyjniactwo mamy co mamy. A referendum nie będzie - poprzednie wywindowało kozła , a gorszego kandydata chyba już nie ma, więc po co? Taki cudny czerepak - po co go zmieniać? Nawet antek (najmądrzejszy i najprzyzwoitszy politycznie w mieście) się dostosował do programu "my tu, qrwa, będziemy siedzieć 5 lat".

 4. 4
  +4
  ~ mieszkanka
  Wtorek, 26.11

  A ja myślę ,że nie do końca jest Pan szczery.Sport to nie wszystko.

 5. 5
  +2
  ~ Anin
  Wtorek, 26.11

  A czemu tak nie piał przed wyborami ? Coś mi się wydaje ze ten pan dziwnym trafem będzie blisko PiS . Pokazał środkowego palca tym co na niego zagłosowali

 6. 6
  +9
  ~ anonim
  Wtorek, 26.11

  na tym samym poziomie-masz racje,widzę tam same członki a radnego żadnego...

 7. 7
  --7
  ~ Do będzie nowy....
  Wtorek, 26.11

  A ja czekam na nowego Ferdka. Taki kołek z Ciebie, że może w słupek zamienisz się?

 8. 8
  +8
  ~ Slawsia Otieczestwo
  Wtorek, 26.11

  jesli dalej bedzei glosowal z kww wroblewskiego to ta decyzja niczego nie zmieni. pytanie czy w tle nie czai sie jakis stolek

 9. 9
  +6
  ~ Jestesmy za
  Wtorek, 26.11

  To za mlody facet by psychicznie wytrzymał uklady, ukladziki ludzi ,szkalowanie i polityczne rozgrywki ludzi kurczowo trzymajacych się stołków dla kasy i stanowisk! Nie chce byc współodpowiedzialnym za degradacje miasta i ma po prostu dość demencji starych dziadów i bab trzymających się posadek i męczących siebie i ludzi! Brawo ! Za odwagę i nagonkę kolesi!czas na nowe pokolenie by pożegnać tych z bylej epoki!

 10. 10
  +11
  ~ Kronikarz Truso
  Wtorek, 26.11

  Zaczęło się ! Roszady przed referendum odwołującym W.W. i bezradnych !!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.