Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ przestań żreć bezmózgowcu
  Wtorek, 26.11

  Zdaje się że ten piszący pod (7) nielegalnie się wypróżnił i to w ilości większej niż Arnold Boczek u Paździocha. Co za smród ! I to wypróżnianie powtarza bezwstydnie kilka razy dziennie.

 2. 2
  +5
  ~ mis
  Wtorek, 26.11

  zwykly karierowicz najlepiej wstap do pisu jak ktos wystepuje z klubu dzieki ktoremu dostal mandat radnego to powinien miec tyle honoru zeby zrzec sie mandatu a nie byc choragiewka na wietrze ale zeby to zrobic to trzeba miec jaja a nie byc tchorzem juz raz byles z nowaczykiem tamtej ekipie i co chlopie pokazales nic a teraz bedziesz skakal po partiach mierny nauczycielyno?

 3. 3
  +8
  ~ co się we łbie roi
  Wtorek, 26.11

  miss - a jeżeli ten klub nie robi nic z tego co głosił w kampanii? Jedyne co robi "klub" to wymachy ramion na komendę kozła i czerepaka. Nie znamy powodów którymi "radny" się kierował - w kampanii i teraz w czasie rocznej , prężnej działalności dla miasta. Do takiej "desperacji" mógł go pchnąć (nie, nie ksiądz) brak diety za odwołane posiedzenie w sprawie Energi. Może coś innego. Może zastąpi czerepaka na fotelu v-ce? Wszak czerepak już odrobił wpłaty na kww i all inclusive dla psl. Zmiany kumpli na fotelach to podstawowa działalność władz miasta. Jeszcze inny wariant - czerepak na dyrektora CUW, więcławska na v-ce, a Boguś na DE. Tego nawet Chińczycy nie wymyślili, ale kozioł i kumple...

 4. 4
  --7
  ~ Przestan pic...
  Wtorek, 26.11

  Ferdek nie denerwuj się, bo jak wiadomo od wieków, nerwy urodzie szkodzą. No i umyj się w końcu, bo ten smród Ferdeczku bije od ciebie.

 5. 5
  0
  ~ Matka Wislera
  Wtorek, 26.11

  fajnie Panie Bogdanie bo wiemy ze zgłaszają Panu ludzie rożne nieprawidłowości i innym radnym ale reszta boi sie coś z tym zrobić, bo są uwiązani kliką i uzależnieni! Teraz kiedy nie jest pan w tej partii która sie ośmieszyła i poddała pod dyktat , można śmiało do pana uderzac i zgłaszać te brudy życia i pracy!

 6. 6
  --7
  ~ Roi we łbie
  Wtorek, 26.11

  Ferdek i we łbie tobie się przewraca. Ty chyba Nobla w dziedzinie bajkopisarz lokalnej telenoweli dostaniesz. Oj jaki ty biedny, nic tobie się nie sprawdza, a jako wróżbita Ferdynand pisujesz i co, i gow.... Popisz, bo i co ci zostalo w tym smutnym, samotnym życiu, taka rozrywka.

 7. 7
  +6
  ~ od Ferdek
  Wtorek, 26.11

  Halinka wymysl jakis nowy tekst bo coś słabo ci idzie:-)

 8. 8
  +10
  ~ Arnold Boczek pokonany
  Wtorek, 26.11

  Zalatuje fetorem wypróżniających się czerepaka i jego ludzi . Sądzę, że to smród tych wypróżnień i elbląski niedasizm kierują Bogusia na samodzielność. A smród jest straszny - co żre ten czerepak? Kasę w banknotach? W ciągu kilku godzin zwalił się strasznie już 3 razy, a podwyżka kosztów utylizacji tego świństwa w drodze - w czwartek zatwierdzi ją "samodzielna" RM. A fetor pozostanie.

 9. 9
  +4
  ~ 100% elblążanin
  Wtorek, 26.11

  Szacunek wielki dla Radnego, jedyna osoba z kręgosłupem moralnym. Podziwiam tego Gościa !!!

 10. 10
  --5
  ~ Do Ferdek boczek
  Wtorek, 26.11

  Ferdek, ja mam wymyśleć? A Ty od czego jesteś. Ja tylko płynne z Tobą i twoją kupą

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.