Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Tadd
  Środa, 27.11

  Jeżeli chce Pan być niezależny, to zrezygnuj pan z mandatu i w następnych wyborach startuj samodzielnie. Tak to jest to oszukiwanie wyborców.

 2. 2
  +1
  ~ sara
  Środa, 27.11

  Chyba za dużo bajek się pan Bogdan naczytał, a może i dobrze, że nie znalazł w piwnicy np. mein kampf bo nie wiemy jakie byłyby wtedy decyzje. Mówiąc poważnie, życie to nie bajka i trzeba działać drużynowo, a szczególnie w polityce. Poza tym sport to nie jedyna dyscyplina życia i chyba nawet nie najważniejsza, trzeba otworzyć się na inne problemy miasta. Moim zdaniem słaba decyzja, miałka i bez wyraźnych podstaw, zwyczajne widzi mi się. Myślę, że podszyte jest to wielką ambicją radnego. Czekam na dalsze ruchy.

 3. 3
  +5
  ~ płynie efekt Arnolda Boczka
  Środa, 27.11

  ~Sara - a co takiego zrobiła "drużyna" w której tkwił Boguś? Machała ramionami :). Co przez rok zrobiła "RM" poza akceptacją poleceń kozła i czerepaka? Chyba, że portal tendencyjnie relacjonuje pustkę posiedzeń "RM". Może Boguś był wśród tych którym kozioł kazał kupić Chrobrego od samego siebie a kasę przekazać kumplom, bo kto jest właścicielem gruntu na i wokół Góry Chrobrego?

 4. 4
  +1
  ~ mieszkaniec Jaru
  Środa, 27.11

  pewnie,aby dopchać się do koryta apóżniej to jakoś będzie aby brać kasę i mówić że się nie nie było za

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.