Niedziela, 12.07.2020, Imieniny: Jan, Wera, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Cdn
  Wtorek, 05.11

  I okazuje się że to prawda na zawadzie mieszka inteligencja a słoma z butów wystaje .

 2. 2
  +6
  ~ Legenda głosi,
  Wtorek, 05.11

  że po zasiedleniu pierwszych bloków na zawadzie jeden pan zgłosił do administracji brak cugu w kuchence

 3. 3
  +9
  ~ Zofia
  Wtorek, 05.11

  Na Jozefa Wybickiego mogliby juz zaczac...Kiedy wkoncu zaczna remontowac nasze bloki i windy????????? Kamery w windach sa na PLUS!!!!!!Wreszcie bedzie porzadek.

 4. 4
  +7
  ~ eh
  Wtorek, 05.11

  Co wy myślicie że te kamery będą chronić przed wypróżnianiem się itp? Może jeszcze CSI przyjedzie badać kto się zeszczał. Kamery są i nie wiadomo kto tym zarządza. Jako mieszkaniec też chciałbym wiedzieć, skoro kamery są w windzie to chyba nie będzie problemu żeby zrobić też np. przed klatką i w wejściu? Bardziej by się przydały.

 5. 5
  +10
  ~ jest dobrze
  Wtorek, 05.11

  eh - jak jest kamera, to Wiesiek zrobi siku ale przez nogawkę bo nie wyjmie eksponatu wstydząc się że ma mini rozmiar. Może chodząc z mocznikiem w nogawkach przestanie sikać w windach. Może obok kamery należy podłączyć do podłogi napięcie powodujące drgawicę sikającego eksponatu. Robimy sobie luksus za nasze pieniądze, to niech będzie na poziomie XXI wieku z ograniczeniem praw i Wieśków do zanieczyszczania i niszczenia miejsc wspólnych. Kamera na podwórku i każdy piesek robi w garść właściciela.

 6. 6
  +6
  ~ eh
  Wtorek, 05.11

  ~ jest dobrze zgadzam się, ale np. kamery przydałyby się gdzie indziej. Zakrzewo wydaje duże pieniądze niestety często na głupoty. Wniosek z tego taki że trzeba chodzić na zebrania i trzymać rękę na pulsie bo na zawadzie źle się dzieje ostatnio

 7. 7
  +9
  ~ jerzy
  Wtorek, 05.11

  Kamery są wszechobecne w sklepach,autobusach ,tramwajach ,taksówkach, na ulicach, w bankach, pocztach ,parkingach , kościołach, na klatkach schodowych , i jedna więcej w kabinie dźwigu nie zrobi większej różnicy.

 8. 8
  +10
  ~ Ploterek
  Wtorek, 05.11

  A czy ktoś z Was wpadł na pomysł, że skoro nie ma informacji o tym kto administruje nagraniami, to kamera z windy jeszcze nie nagrywa? Żeby nagrywać, nie wystarczy kamera, potrzebny jest jeszcze rejestrator. No chyba, że jest wbudowany w windę, jak tak to przepraszam :D A do autora tekstu: nie dokonuje się animizacji tylko ANONIMIZACJI.

 9. 9
  +8
  ~ szofer
  Wtorek, 05.11

  I bardzo dobrze niech kamery będą będzie czarno ma białym kto dewastuje windy a spółdzielnia będzie mogła wyciągnąć konsekwencję od wandali

 10. 10
  +8
  ~ Bamber
  Wtorek, 05.11

  Haha . . . Intymność w windzie gdy jest sie samemu?? Dłubanie w nosie i mniam mniam, czy walenie konia w miejscu publicznym taką osobę kręci?? Zapewne nie ma nr. tel. Bo jest monitorowana, i obsługa windy widzi na ekranie swojego komputera smartfona czy winda jest w ruchu, na którym piętrze czy może stoi między piętrami, i zapewne jest przycisk "alarm" połącz z operatorem obsługującym windę. Trochę techniki. Te stare windy z szybkami były bardzo nie bezpieczne, ciasno i weź dziecko pilnuj lub smycz by się nie zachaczyła o drzwi

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.