Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --28
  ~ Mieszkaniec
  Czwartek, 15.08

  No i super, pan wiceprezydent i pan przewodniczący to bardzo dobrzy kandydaci. W końcu nasi z Elbląga, ale jak to u nas , narzekać tylko potrafią.

 2. 2
  --15
  ~ nie dla nienawiśći
  Czwartek, 15.08

  Hejterzy popisu w akcji

 3. 3
  +13
  ~ czas na zmiany
  Czwartek, 15.08

  Księgowi w strachu ciekawe co robią, czy tak jak w Muzeum?

 4. 4
  +7
  ~ create accountancy
  Czwartek, 15.08

  Księgowi boją oj boją...

 5. 5
  0
  ~ Kat Na Idiotów
  Czwartek, 15.08

  Niestety największą głupotą jest wystawianie w okręgu 34 więcej niż jednego Elblążanina, z góry gwarantuje, że głosy się rozproszą i wielce prawdopodobne jest, że wejdzie ktoś inny nie z Elbląga! Tak bywało już nie raz, nie dwa.....prawda? Jeśli chodzi o poparcie w granicach wejścia czyli 10%

 6. 6
  +7
  ~ czerepak nad kozłem
  Czwartek, 15.08

  To cię Czerepak porąbało. Tyle słupów, wpłatomatów, kwasonos i dumny reprezentant ludu psl w okrąglaku. A Sulejukowa? Też słupy i wpłaty oraz przestrzeganie prawa . Liczę na otrzeźwienie ludu , bo coraz bardziej śmierdzi Elblągwyjami. Jak chory i lekko myślący musi być naród który chce aby tacy nim rządzili. Kto oszukał raz , oszuka wiele razy. Kto władzę traktuje wobec maluczkich jak przywilej jemu dany, to gdy otrzyma większą władzę dopiero go poznacie. Kto raz złamał prawo, dale będzie je łamał. Od kiedy niejaki Czerepak jest członkiem i to psl?

 7. 7
  +8
  ~ solejuk
  Czwartek, 15.08

  Jakie kwity, jakie haki musi mieć Czerepak na Kozła skoro ten go toleruje, winduje go i się go panicznie boi? Jaki jest Czerepak każdy wie spotykając go w sklepie, na szrocie i parkingu, w garażu szkolnym i szkole. 9 na 10 pewnie nie zatrudniło by go do obierania ziemniaków a psl oferuje "wysokie miejsce w walce"? Psl nie ma nikogo lepszego? Jeżeli mam dać głos na taką listę psl, a dałbym gdyby nie czerepak i solejukowa, to wolę Leonarda i nawet klasyka szczerego - "ja tam qrwq idę na 4 lata". Różni już byli, ale tak chorego na HSF stada nie pamiętam. Dlatego budynek sejmu ma kształt koła. Hospody pomyłuj i spasaj !!!

 8. 8
  --4
  ~ do pytanko
  Czwartek, 15.08

  tadek to od razu na ministra od wszystkiego a najlepiej od ciepła super specjalista

 9. 9
  +5
  ~ Do pytanko
  Czwartek, 15.08

  A ci znowu przy swiecie popijają, niestrudzeni i przegrani z epecowa glupki

 10. 10
  +4
  ~ Plugawy poeta
  Czwartek, 15.08

  Pamietajcie ze plugawy poeta caly czas ma was na oku a dochodzą sluchy ze przy chlaniu juz jeden się wysypał z imienia, nazwiska i funkcji

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.