Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --11
  ~ Cale miasto bredzi?:
  Niedziela, 09.06

  Piszesz bzdury na dodatek wczorajszy po sobotniej lokacji. Wpis zdanie po zdaniu Wieś się kłania.

 2. 2
  +1
  ~ typowy elblążek
  Niedziela, 09.06

  Ten spod 1 na tej stronie, czyli "Szacun" podszywający się - jutro rano zapisz się do lekarza do którego nie trzeba skierowania. Zabierz tylko łeb bo będzie chciał go obejrzeć. Łeb, bo głowy nie masz. Możesz nawet ubiegać się o etat w miejskich "konkursach" lub "powołaniach" - spełniasz wymóg podstawowy niezależnie od wyniku badań tegoż lekarza. Pozdrów rodziców.

 3. 3
  --2
  ~ Typowy elblazek :
  Niedziela, 09.06

  Już zauważamy że piszą tu olsztyniaki podający się za Elblązan i bzdury tu piszą.

 4. 4
  +3
  ~ Spory ,patyczki
  Niedziela, 09.06

  A wszystko dzięki rządzącym miastem.

 5. 5
  +11
  ~ witek się bawi w prezydenta
  Niedziela, 09.06

  nie jest istotne że w tym węźle nie ma ruchu ważne że był kiedyś za komuny Tramwaje po 23 nie jeżdżą w tym mieście podobnie jak autobusy które kursy kończą nierzadko o 20. To bardzo potrzebna inwestycja w tym miejscu, tam kwitnie handel i ruch ludzie walą do pracy tłumami o 22 nie uświadczysz tam żywej duszy chyba że zajedzie jakiś późny pociąg czy pks a podróżni nie mają się jak z tamtąd wydostać do miasta. typowa robota Witka bez sensu bez celu komunikacji nie ma ale węzeł będzie. Ten facet jest żałosny nie dostosowuje inwestycji do potrzeb realnych miasta tylko bazuje na jakiś historycznych zaszłościach

 6. 6
  +4
  ~ ccc
  Niedziela, 09.06

  na zwojach ci się węzeł zrobił Wiciu krew ci nie dochodzi

 7. 7
  +10
  ~ mama
  Poniedziałek, 10.06

  Niech elbląski Zarząd Komunikacji Miejskiej przyjrzy się, jak funkcjonuje komunikacja w Gdyni czy nawet w Olsztynie. Zazdroszczę tamtym mieszkańcom. Autobusy kursują co 10-15 min. A nie, jak u nas, w większości, trzy na godzinę. A w dni świąteczne, gdy nie kursuje tramwaj nr 1, to z Browarnej nie ma czym dojechać na dworzec !!! I TAK JEST OD LAT !!!!!

 8. 8
  +8
  ~ HvK
  Poniedziałek, 10.06

  Ktos mi powie po co to wszystko? I gdzie maja sie pasazerowei przesiadac? Toc tam jest tylko jedna linia tramwajowa.

 9. 9
  +8
  ~ węzeł - tak go nazwał
  Poniedziałek, 10.06

  Przecież zacznie się kampania wyborcza do parlamentu RP. PSL potrzebuje kasy , a i witold startując, też nie pogardzi groszem. Petunia non olet, więc wpłaty, dary , wdzięczności są oczekiwane a nawet wymagane. By się znaleźć na liście trzeba przyjść z kasą jak słupy i kww. Miasto i mieszkańcy nie istnieją dla kwwww - jest biznes i trzeba go zrobić bo wymaga tego partia , a członek staje na apel partii.

 10. 10
  +3
  ~ Realista
  Poniedziałek, 10.06

  Czy ktos moglby logicznie wytlumaczyc na co to i po co? Z czego mam sie przesiadac na dworcu? Z pociagu, czy pks na tranwaj i autobus? To przeciez teraz tak mozna ide na przystanek i wsiadam. Po kiego druta budowac cos, wlasnie co za 1,5banki. Czy ktos to rozumie?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.