Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Zal to czytac
  Piątek, 31.05

  Rozumiem ze mozna napisac komentarz,ale Panie Kolinski cale wypracowanie?czlowieku nie masz zycia tylko wszystkich i wszystko hejtujesz?maszjakies wartosci ktore wyznajesz?

 2. 2
  +4
  ~ ehhh
  Piątek, 31.05

  Pamiętam ten dzień, bo ostro popiliśmy z kumplami.

 3. 3
  +3
  ~ jan-49
  Sobota, 01.06

  nie mowcie i nie piszcie glupot o jp2 kardynal dziwisz klamie w zywe oczy wiexcie dlaczego jp2 byl tak dlugo papiezem?doskonale wiedzial o wszystkim sie sie wyrabia w watykanie i wszedzie na swiecie ale wolal zwiedzac swiat i do niczego sie nie wtracal rzadzili inni papieze ktorzy probowali rzadzic wszystkim bardzo szybko umierali z "przepracowania"

 4. 4
  +1
  ~ Paweł
  Sobota, 01.06

  ~Piotrusiu - przez internet czuję gościa ze stowarzyszenia "pedałfili". Głosisz tak subtelne "prawdy" jak komunistyczne polit biuro - "tylko my mamy monopol". Pozwól mi samodzielnie rozliczać się z majestatem , a swoje rady zostaw dla redyku strzyżonego przez ciebie i cały kk. Przy takich zbrodniach nie wypada gloryfikować organizacji je czyniącej od 2000 lat. Prawda - nie będzie tej "firmy", to pojawi się inna dojąca - vide inne sekciarstwo. Ludzi w nieszczęściu i naiwnych cwaniacy łatwo i bez skrupułów wykorzystają. Należysz do grupy strzygącej.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.