Poniedziałek, 17.06.2019, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Reformatorzy z bożej łaski!
  Sobota, 13.04

  Panie Balbuza, czy prywatny system oświaty nie wymaga naprawy? Szczególnie w zakresie finansowania.

 2. 2
  --4
  ~ ondrasz
  Sobota, 13.04

  Nie sądziłem, że w moim mieście mieszka tyle pisowskich przygłupów.

 3. 3
  0
  ~ wykładowca
  Sobota, 13.04

  Kochani rodzice obecnie zdających egzaminy i testy. Proszę Was jako nauczyciel i wykładowca. Weźcie w obron swój dzieci i powiedzcie nauczycielom, że uniemożliwianie napisania egzaminów przez Wasze dzieci w spokoju, świadczy o tym, że strajkujący nauczyciele nie sprawdzili się w swojej roli, że powinni przemyśleć woje postępowanie, że jeżeli tego nie rozumieją, że to oni powinni bronić dzieci a nie im przeszkadzać, to są ograniczeni i nie nadają się by uczyć Wasze dzieci. Weźcie w obronę swoje dzieci, bo gdy one dorosną, wypomną Wam waszą bierność. Wasza bierność zaważy na całym ich życiu. Nie pozwólcie aby grupa zdesperowanych polityków, którzy w zawierusze widzą szansę na unikniecie kary za lata złodziejstwa, zniszczyła przyszłość Waszym dzieciom i Wam

 4. 4
  +5
  ~ Stefan
  Sobota, 13.04

  A gdzie się podział Mateusz Kijowski z KOD😁

 5. 5
  +10
  ~ Logik_2
  Sobota, 13.04

  SFLUSTROWANI NAUCZYCIELE odbijają sobie NA DZIECIACH krzywdy mające początek i powstałe w okresie rządów PO i poprzednich rządów. Takie to oczywiste. A bierni rodzice nie reagują patrząc z boku. Żeby było śmieszniej, ci nauczyciele są kierowani i instruowani przez ludzi PO , tych którzy do tego doprowadzili. Jeżeli nie myślicie, nie powinniście być nauczycielami.

 6. 6
  +8
  ~ nauczyciel
  Sobota, 13.04

  do "~ nienauczyciel ": NAPRAWDĘ TRZEBA NIENAWIDZIEĆ DZIECI i swoją pracę, aby tak postępować jak postępują niektórzy nauczyciele uniemożliwiając zdać egzaminy i zakończyć pewien etap edukacji. Kim naprawdę są osoby, w ten sposób postępujący. Kim są osoby wypisujące bzdurne hasła w internecie.

 7. 7
  +6
  ~ Mama
  Sobota, 13.04

  O jaa wiewiórki wykorzystują do celów politycznych wlasne dziecko fujjjj brzydze się Wami niesmak w buzi to mało powiedziane jak można tak lizać dupy nauczycielom żenada!!!!!!!!!!!

 8. 8
  +13
  pampi - ZAWADA
  Sobota, 13.04

  " Platformy Obywatelskiej Jerzy Wcisła " Senatorze , żeby komuś coś wypominać , to trzeba być samemu w porządku, proszę POchwalić się jakie to POdwyzki PO wprowadziło w ciągu , aż ośmiu lat władzy ?? Gdyby były wysokie , dzisiaj nikt by nie protestował . Bo nikt za PIsu nie zabrał , ale i też żadna władza po 89 zbyt wiele nie dała . Taka prawda . I dalej tyle lat jest Pan Senatorem proszę konkretnie POwiedziec co Pan konkretnie zrobił dla regionu w tym Elblągu ? Ja uważam , że NIC godnego uwagi . Dlatego , że w PO Pana ma słabiutką pozycję . A ha i wystawienie z naszego regionu do Europarlamentu , piłkarskiego oldboja przez Koalicję " Europejską " , jest żenujące .

 9. 9
  --6
  ~ suweren
  Sobota, 13.04

  Pis niszczy Polske i Polakow.To przestepcza mafia.

 10. 10
  +7
  ~ $$$
  Sobota, 13.04

  Pani Barbaro Milewska idz juz na emeryture- ciagle malo, pani ma kilka etatow plus korepetycje w domu i strajkuje!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.