Poniedziałek, 17.06.2019, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Zwykle ch.
  Sobota, 13.04

  Jak za P O i PSL zaden z was buzi nie otwieral bo palek i lomotu sie baliscie. Teraz jak wiecie ze PiS nie robi jak poprzednicy to źle, krzyki. Jesteście zwykli zadymiarze i nieroby.

 2. 2
  +12
  ~ RodemzElbląga
  Sobota, 13.04

  Rzeczywiście, gratuluję... O poziomie uczestników tego spontanicznego spotkania świadczy napis na banerze "Zespół Szkół Zawodowych Nr. (sic! - z kropką!) 1".

 3. 3
  0
  ~ Gość
  Sobota, 13.04

  Nauczycielska parka ze zbiornika też była? Brodatego tłuściocha widzę, ciekawe czy była jego żona i kochanka, mógł je sobie przedstawić.

 4. 4
  +4
  ~ jaaaaaaaaaaaaa
  Sobota, 13.04

  na zdjęciu widać kilku nauczycieli którzy są niby chorzy L4 niech ZUS zweryfikuje ich zwolnienia lekarskie z tymi zdjęciami

 5. 5
  +3
  ~ jaaaaa
  Sobota, 13.04

  ale żenada , wykorzystywać dzieci do czytania głupot WSTYDDDDDDD komuchy

 6. 6
  --2
  ~ nienauczyciel
  Sobota, 13.04

  Szanowni Państwo i nie godni szacunku heiterzy! Gdyby była taka Solidarność ze stoczniowcami, górnikami, studentami ,itd. jaką wy w komentarzach prezentujecie to KOMUNA nadal trzymałaby WAS za pysk. Naprawdę trzeba NIENAWIDZIĆ bliźnich, żeby pisać takie plugastwa! A jutro co palemka i do kościołka?

 7. 7
  +9
  ~ bolekmolek
  Sobota, 13.04

  pani Balbuza niech skończy się kompromitować za co ona chce podwyżkę widać Wcisłę na zdjęciu i to nie jest protest POlityczny ???? banda komuchów

 8. 8
  +2
  ~ Przegięcie
  Sobota, 13.04

  Od robotników wara wam nauczyciele, oni pracują na was . Jesteście zwykłymi durniem i politykierami. Daliscie sie P O i PSL wciągnąć w rozgrywki polityczne. Przez ten strajk straciliscie wszystko, pensje też. A P O i PSL obecne na tym placu to szukanie poklasku bo słupki poparcia spadają. Spadajcie na ryj.

 9. 9
  --4
  ~ Zdjecie
  Sobota, 13.04

  Widoczni na tej fotce wyglądają jak wyrokowcy. Do Brukseli tam wysluchaja was i pogonią.

 10. 10
  +7
  ~ Heniek
  Sobota, 13.04

  Rok 2007, spot PO, Donald Tusk: "Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki, dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci, dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo..." Rok 2015, Kluzik-Rostkowska: "pieniędzy na podwyżki po prostu nie ma". Rok 2019: za niespełnione wyborcze obiecanki PO nauczyciele z furią ruszają na rząd PiS i na dzieci.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.