Czwartek, 29.10.2020, Imieniny: Wioletty, Serafina, Felicjana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ niewyuczalni, nieprzyzwoici
  Wtorek, 19.03

  No i wyjaśniły się narzekania administratora z wcisłą o subwencjach i edka o strajku którego nie ma. Chodzi o poparcie słupa zwanego portasem. A gdzie ty portas byłeś do tej pory skoro dopiero zauważyłeś, że jesteśmy zapyziałkowem i ty przez Brukselę to zmienisz. Jaki to prtas - krótki, 3/4, ogrodniczki czy kufajka? Mamy niestety tylko dwie odłownie a stado nadciąga wyjątkowo liczne. Witek i edek wciskają walkę o nauczyciela w interesie portasa identycznie jak z dyrektorów szkól zrobili pogardzane , amoralne słupy. Niczego się nie nauczyli i teraz grają z Po bardziej niż Ela. A umierające miasto pyta: "a kto do cholery zajmuje się miastem"? Portas.

 2. 2
  +7
  ~ Jez
  Wtorek, 19.03

  Nigdy więcej tych złodzieji platfusow mogą kandydować do szorowania kibli na halickiej

 3. 3
  +1
  ~ Flis
  Wtorek, 19.03

  A co mnie to obchodzi? A kandyduje sobie chlopie

 4. 4
  +8
  ~ może jednak zwis
  Wtorek, 19.03

  Ośmioletni Janek powiedział: "zapisałem się na karate" i od razu był przez kolegów i podwórko uznany za mistrza , mimo że na żadne zajęcia nie poszedł . Ale się zapisał. Niektórzy byli , a inni są członkami jakichś organizacji, bo ich tam na członka wciągnięto. Edek z witkiem zbudowali nowy typ moralności oświatowej dyrektora elbląskiej szkoły przez wciągnięcie na członka słupów kww. Protas też się zapisał i ogłosił na podwórku, że dał się wciągnąć na 10 "" członka na liście wyborczej. Ileż mniej radości, satysfakcji, kariery by było gdyby nie było członków i możliwości wciągania na nich wszystkich chętnych. Za komuny mówiąc członek było wiadomo , że pzpr. Dzisiaj każdy lgnie do członka, często bardzo sztucznego lub pragmatycznego a nie ideowego. Protasa też postawią w pion jako członka.

 5. 5
  +2
  ~ jurek w.
  Wtorek, 19.03

  Elblążanin sprawdź sobie statystyki. Chłop jest cwany ostatnie miejsce jest porównywalne z drugim

 6. 6
  +8
  ~ wyborca
  Wtorek, 19.03

  TY SZKODNIKU AFERZYSTO NIEROBIE DO SZAMBA A NIE DO EROPARLAMENTU TAM ZDRAJCÓW I NIEUDACZNIKÓW NIE TRZEBA!!ODDAJ PIENIĄDZE ZA TERMY. SŁUCHAĆ HADKO TAKIEGO FARYZEUSZA, CYNIKA HIPOKRYTY!!! WSTYDU NIEMA MYŚLI ŻE LUDZIE MAJĄ AMNEZJE!!!!

 7. 7
  +5
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 19.03

  Można bardzo kogoś obrazić nie mówiąc nic. Wystarczy jakiś gest i już czujesz się jakbyś dostał po gębie. W tym dawaniu po gębie, wyspecjalizowali się panowie Protas i Wcisła. I czynią to z ogromną determinacją. Tym większą im bliżej wyborów. Ale już przeszli samych siebie podpierając się w wyborach do PE nijakim piłkarzem Frankowskim. A ten nieświadom tego, że PE, to nie żaden klub piłkarski szczerzy zęby, jak głupi do sera. Niech Państwa nie razi moje obcesowe porównanie, ale nic innego nie przychodzi mi do skołatanej głowy. Nie sądziłem, że Protas i Wcisła są takimi dyletantami, że uwierzą w to, że normalni ludzie wyrażą zgodę, aby ich reprezentowali tak miałcy kandydaci. Co prawda poprzednicy również nie zachwycali i nie zwalali z nóg, ale podobno nic dwa razy się nie zdarza.

 8. 8
  +3
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 19.03

  . A nam się zdarzyło i aby patrzeć jak nijaki Sławomir razem z Antkiem Królikowskim zagoszczą na listach PO z naszego okręgu. A my już całkiem razem z naszym miastem, poczujemy się jak w Zakopanem. Panowie, skończcie z tym zakopywaniem mieszkańców Elbląga i rozjecie się w pokoju do miejsc swoich narodzin. Dosyć tego wątpliwego splendoru z powodu ciągłych i nieproszonych waszych wizyt w naszym mieście. Zabierzcie z sobą Kolińskiego. A wdzięczność nasza będzie wielka, chociaż krótka.

 9. 9
  +5
  ~ przerażony
  Wtorek, 19.03

  Przecież ty byłeś w europejskiej prasie pośmiewiskiem w kwestiach absorpcji funduszy unijnych przez Polskę. Zimne termy lidzbarskie to satyryczny temat europejski. czy znajdzie się w mojej biednej schorowanej ojczyźnie aż tylu i.... żeby cię wsadzić o PE

 10. 10
  +3
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 19.03

  Każdy wyborca musi się zaopatrzyć w mazak czarny i to bardzo szeroki do zamazania tych oszołomów ,żeby ich nie było widać na listach wyborczych . Do łopaty ,a nie parlamentu europejskiego,

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9779908657074