Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ anty volkdsojcz
  Czwartek, 27.12

  Wszyscy Polacy to jedna rodzina oprócz Donalda Tego skur...na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. 2
  +1
  ~ bugi
  Czwartek, 27.12

  dla tych co kablują na Polskęcela pojedyncza oczywiscie ale z 6 czarnymi pederastami z Ameryki koniecznie z Ameryki

 3. 3
  +5
  ~ Stefan Rembelski
  Czwartek, 27.12

  To taka Polska specyfika że w uroczystości uczestniczą oprawcy i ich ofiary. To tak jaby w obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego brali udział powstańcy i gestapowcy mordujacy ludność cywilną i oczekiwaliby od zgromadzonych szacunku. Brak elementarnego wyczucia pewnych środowisk połączonych z arogancją z .zmierzającą wprost do zamordyzmu w kwesti wolności zgromadzeń i wdrażaniu pogladów jest czymś tak niewłaściwym by nie posiedzieć że wręcz bezczelnie obrzydliwym.

 4. 4
  +8
  ~ kwadrat
  Czwartek, 27.12

  trudno tym razem z p Stefanem się nie zgodzić. dodać tylko należy, że tu byli oprawcy z ormo, sbecy za ofiary się mają. Najchetniej pewnie by zakazali manifestacji i zomo z pałami wysłali...

 5. 5
  +5
  ~ kwadrat
  Czwartek, 27.12

  i wciąż ta narracja, zbłąkana kula, ślepaki w czołgu...

 6. 6
  +3
  ~ Senior z 1942 roku
  Czwartek, 27.12

  Żeby nie ci młodzi patrioci.To wszystkie uroczystosci byłyby nijakie .Ta mlodziez dodaje takim uroczystosciom splendoru,i pokazuje ze mamy fajną młodzież .A nie pedalską i sprzedajną.Mam 76 lat i popieram w całej razciagłosci te młodziez patriotyczną.Bóg z Wami młodzi patrioci.

 7. 7
  +5
  ~ i
  Czwartek, 27.12

  Czytam te komentarze i się zastanawiam czy miała miejsce jakaś spektakularna grupowa ucieczka z Fromborka lub z Tworek ?

 8. 8
  +9
  ~ Fa
  Czwartek, 27.12

  A jak by race były tęczowe to by było ok ? Wtedy by było internacjonalistycznie nie ksenofobicznie? Polejcie sobie główki czymś zimnym!

 9. 9
  +6
  ~ ...
  Czwartek, 27.12

  ......my niżej podpisani ... czyli kto ? mam już do po dziurki w nosie tych ""zatroskanych obywateli"" i artykułów z nimi w rolach głównych na lokalnych portalach ,artykułów tendencyjnych , z tezą , i reklamujących polityczne zera .

 10. 10
  +3
  ~ obserwer
  Czwartek, 27.12

  Nikt nie obrażał uczestniczących ludzi.Byłam i widziałam oraz słyszałam.Nawiązano do komunistycznej akcjii terroru jakim było poddawane społeczeństwo i nie odnosiło się do uczestniczących. Kłamstwo wierutne!! Jestem bezstronnym uczestnikiem i będąc na mszy św. jak po niej nie zauważyłam -a stałam na ul.Grotgiera-i Rycerskiej więc widać i słychać najlepiej.KOD to organizacja która nie powinna uczestniczyć w takich uroczystościach a dlaczego? to już niech redaktor sam sobie dopowie!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.