Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ Kwinto
  Wtorek, 20.11

  Ostatnio jakiś malkontent do was napisał żale i wypociny, nawet opublikowaliście tamten marny tekst... mieszkaniec-wyborca czy jakoś tak się podpisał. Krótko go skomentowałem. Zminusowano mnie jakbym herezje prawił... i co? Czy tamten niedoszły bloger poszedł na spacer, jak doradzałem, i wstrzyma się z wypisywaniem dyrdymałów? No nie pozdrawiam tego superexpresowgo człeka... a resztę zdroworozsądkowo myślących serdecznie pozdrawiam i życzę udanego dnia!

 2. 2
  +6
  ~ opus
  Wtorek, 20.11

  gdzie moj komentarz? znowu cenzurujecie jak przed wyborami? kamila ogarnij sie!ile jurek zaplacil?

 3. 3
  +3
  ~ Wyborca
  Wtorek, 20.11

  Taka jest platformą jak były wybory i kandydat na Prezydenta miasta P Missan to każdy z platformy narzekał na ówczesnego prezydenta P Wcisła również narzekał i mówił o błędach jakie to zrobił i robi P Wróblewski aż tu nagle przemiana jak była 2 tura wyborów to platformą raptownie za P Wróblewskim czyżby platformą była jak chorągiewka na wietrze ????????????

 4. 4
  +1
  ~ Kiszkut
  Wtorek, 20.11

  I znów Stefek Burczymucha zaczyna brzęczeć, tym razem zawiedziony, że dostał poparcia tyle co kot napłakał w wyborach, próbuje się odegrać w swej złości na kontr kandydatach - pełen goryczy. Panie Stefku napisz Pan, kto jest m.in.sprawcą wzrostu zadłużenia miasta, bo mnie się zdaje że znacząco tą cyfrę 100 mln podgonił wspaniały manager z Jańskiego - Jurek W., którego w mniejszym lub większym stopniu, ale jednak popiera Pan Stefek, startując nawet z list przybudówki PiSu! Panie Stefku opowiedz Pan lepiej jak sfinansowałbyś Pan obiecankę z kampanii wyborczej - tworząc nikomu nie potrzebną w tym miejscu plażę miejską nad Rzeką Elbląg przy głębokości rzeki 3 metry + muł i w miejscu nawrotki statków obsługujących kanał ostródzko-elbląski?

 5. 5
  +4
  ~ Do Robert Kolinski
  Wtorek, 20.11

  Każda taktyka jest dobra aby tylko odsunąć PiS od władzy. Większych szkodników w historii RP nie było. Cieszę się bardzo z tego co wyszło bo każdy kolejny rok przybliża nas do wyrzucenia PiSu na śmietnik historii. Niestety wielkim kosztem dla Polski i obywateli, ale żeby wykończyć PiS trzeba było dać im władze żeby pokazali na fo ich stać. Elblazanie i tak są mądrzejsi statystycznie od innych miast bo wystarczyło 1,5 roku rządów prezydenta z PiSu żeby nigdy już tego samego błędu nie popełnić.

 6. 6
  +1
  ~ hipokryci relatywni
  Środa, 21.11

  ~25 - nie wiesz co mówisz. Bezsprzeczne pozostaje marginalizowanie pis - tutaj wystarczyło prowadzić dobrą politykę informacyjną punktując pisiorów wszędzie i o każdej porze. Pochwalasz postawę ww i jego zależnych dyr. (4 na 60) a to już jest twoje łajdactwo, bo w ten sposób pozwalasz pełzać dżumie i cholerze a nawet akceptujesz rodzinę zza Buga przywożącą odrę. Nie musieli oszukiwać akurat dyr. szkół - nie wypada im postąpić tak niemoralnie. Kogo "odsuwał " od władzy ten z 2014 r.? Dzisiaj jawnie mówi w kampanii -"przyjmę mandat" - po kampanii"nie dostałem propozycji pracy i wracam na fotel dyr. szkoły". Kogo on odsuwał? Raczej jemu odsunięto koryto. A gdzie i od którego z nich padło "przepraszam" wobec wyborców, elblążan, uczniów, rodziców, podległych pracowników? Hipokryzja i relatywi

 7. 7
  +4
  ~ xcvvvv
  Środa, 21.11

  znów ten lanser i nierób Wcisła, mamy ciebie dosyć lisie, POszoł won z tego miasta

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5229818820953