Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Jan, Wera, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ kolo
  Sobota, 07.07

  Lepiej by było gdyby te pieniądze trafiły do sportu młodzieżowego. A tak poza tym to strony powinny rozmawiać bez udziału mediów. Takie podejście świadczy jedynie o braku profesjonalizmu z każdej ze stron. Jak długo jeszcze, jak długo p.Wróblewski?

 2. 2
  --5
  ~ ada
  Niedziela, 08.07

  bardzo dobrze prezydencje nie dawac kasy na sport a przekazac ja w calosci na premie dla swoich zastepcow i darmozjadow w ratuszu .brawo trzymac tak dalej

 3. 3
  +3
  ~ niech cię grilują
  Niedziela, 08.07

  Ślepy i głuchy wróbel mijał się z prawdą w przeszłości. Bronił i broni fałszerza kierującego podległą UM szkołą, chroni nieroba płacącego na kampanię miło przestępczego bałaganu w szkole, zbywa sprawy prostych ludzi, ... Grilowany nieuczciwie przez towarzyszy bolszewików metodami ubeckimi czuje jak boli niesprawiedliwość. Niestety , musisz wróbelku wiedzieć, że to dopiero początek brudnej gry kierowanej przez kandydata z programem: "ja tam , qrwa, idę na 5 lat", więc będzie bolało coraz mocniej. Poczuj wreszcie co czują inni gdy wymierzasz im niesprawiedliwość ramię w ramię z grilującymi cię teraz pisictami ubecko-bolszewickimi. Nie warto bronić fałszerki świniącej miasto, prokuraturę, sąd. Pisiści sięgają po coraz bardziej osobiste sprawy wróbla, ale tak jest w mafii walczącej o wpływy.

 4. 4
  0
  Elblążanin
  Niedziela, 08.07

  Panie prezydencie z kasą jest tak cienko, że młodzi zawodnicy ZKS Olimpii musieli oddać puchary i medale, żeby je jeszcze raz wręczyć na lodowisku? Naprawdę nie można było tego zrobić inaczej, normalnie? --> https://twitter.com/RafalTraks/status/1014885249195630593 Przecież to jest tak irracjonalne, że nie ma jak tego skomentować.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.