Poniedziałek, 18.01.2021, Imieniny: Piotr, Malgorzata
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Zbych
  Poniedziałek, 01.01

  Obecnie na kanale tv Puls można oglądać serial Allo,Allo ! To co pokazał Elblaski Teatr daleko odbiegalo poziomem od oryginału. No i pospieszne ,hurtowe rozdawanie prezentów dla widzów.

 2. 2
  +3
  ~ kierowca
  Poniedziałek, 01.01

  Spodziewałem się że aktorów tego teatru jednak stać na wiecej , a okazało się że to wszystko. Pozdrawiam

 3. 3
  +1
  ~ hehe
  Poniedziałek, 01.01

  A co się dziwić, że nie wiedzą jak się ubrać- większość zaproszonych to znani POwcy

 4. 4
  +2
  ~ Agata
  Wtorek, 02.01

  Noworoczne Życzenia przesyłam WSZYSTKIM PRACOWNIKOM TEATRU ;-)) TYLKO DOBRYCH ZDARZEŃ ZAWODOWYCH I PRYWATNYCH ;-)) . Moim marzeniem jest obejrzenie w naszym teatrze komedii Piętro wyżej ..

 5. 5
  +3
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 02.01

  W komentarzach na info sporo marudzenia i m.in. przypominanie, że podczas wspomnianej premiery dyrektor elbląskiego teatru wyczytywał ze sceny i dziękował wyłącznie działaczom i politykom PO - jak bardzo bym chciał zaprzeczyć, to jednak niestety #takbyło; kampania wyborcza w teatrze - not cool. Sam zaś spektakl bardzo fajny, momentami może nieco zbyt poprawny - zarzuty podniesione w niektórych komentarzach, iż jest on przeerotyzowany, uprzedmiotowiający i anty-kobiecy są o tyle pocieszne, że odnoszą się one do konwencji kabaretowej przyjętej przez reżysera, której znając charakter i proweniencję ciężko się w tym momencie nie uśmiechnąć:) Wszystkiego dobrego dla całej ekipy elbląskiego teatru w Nowym Roku!:)

 6. 6
  --3
  ~ dramat
  Środa, 03.01

  "Allo, allo" w TV jest fajniejsze! P.S. to też usuniecie?

 7. 7
  --6
  ~ Dojrzała kobieta
  Środa, 03.01

  Niestety poziom nie był dobry. Na wieczór sylwestrowy oczekiwałam czegoś więcej. Byłam razem z siostrą. Wyszłyśmy w trakcie. Szkoda, co roku chodziłyśmy na spektakle naszego teatru. Poziom bardzo obniżony. Na szczęście miejski pokaz sztucznych ogni był bardzo dobry.

 8. 8
  +7
  ~ Robert Koliński
  Środa, 03.01

  Okazuje się po wszystkim, że to nie do końca była kwestia faworyzowania jednej opcji politycznej podczas premierowego przedstawienia 30 grudnia w elbląskim teatrze, bowiem oficjalne zaproszenia na spektakl otrzymali politycy również innych partii w mieście (oczywiście poza Razem, która kulturę chłonie własnym sumptem;), tyle że np. politycy PiS czy włodarze miejscy w spektaklu udziału wziąć nie zechcieli, co samo w sobie jest dość wymowne i - zwłaszcza mając w pamięci ostatnią przepychankę budżetową i przesunięcia wydatkowe na sesji RM - świadczy dość jednoznacznie o pewnej chyba awersji tych środowisk do szeroko pojętej kultury. Sprawę wyjaśniam aby uciąć niepotrzebne spekulacje - niektórzy po prostu do teatru nie chodzą i ciężko potem wywołać ich ze sceny, by zachować niezbędny parytet;)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0584208965302