Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
Nie atrakcja turystyczna ino cząstka najnowszej historii. Co najwyżej powinna być skierowana do dzieci i młodzieży elbląskich szkół, nic poza tym.
Swoją drogą, to graffiti na tym murze stojącym pod chmurką za 2-3 sezony będzie już niewidoczne - ciekawe czy właściciel dba o konserwację tych ozdób?
Gosc kupił i ma. A kto chce zwiedzać niech idzie i ogląda
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Nie atrakcja turystyczna ino cząstka najnowszej historii. Co najwyżej powinna być skierowana do dzieci i młodzieży elbląskich szkół, nic poza tym.
Swoją drogą, to graffiti na tym murze stojącym pod chmurką za 2-3 sezony będzie już niewidoczne - ciekawe czy właściciel dba o konserwację tych ozdób?
Gosc kupił i ma. A kto chce zwiedzać niech idzie i ogląda