Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ agent tomek
  Poniedziałek, 19.12

  A gdzie zginęła nadzieja Naszego miasta, w osobie Grzegorza N. Pasował by do powyższego towarzystwa na zdjęciu.

 2. 2
  +7
  ~ jurek w.
  Poniedziałek, 19.12

  ~ agent tomek Grzegorz N. został "wymiksowany" z tego towarzycha ( a prpos możesz kupić jego dom ), był tylko słupem za którym kręcili wały inni. Jego wybór świadczy o mentalności wyborców.

 3. 3
  +8
  ~ Polak.
  Wtorek, 20.12

  nie mogę sie doczekać kiedy tego typa media będą opisywały jako Jerzy W.

 4. 4
  +7
  ~ wyspianski
  Wtorek, 20.12

  "miałeś chamie złoty róg. ostał Ci się ino...W rok po wyborach i na trzy przed. Nie będzie nowej nocnej zmiany II. " Kontrrewolucja nie przejdzie" jak mawiał Wolski

 5. 5
  +7
  ~ Koniec Kropka
  Wtorek, 20.12

  Platforma Obywatelska wchodzi na drogę terroru politycznego równie groźnego co terroryzm islamski i jako taka powinna być zdelegalizowana

 6. 6
  +4
  ~ Bolek z Gdańska
  Wtorek, 20.12

  Dobrana para "Dupek i Klapkara"

 7. 7
  +1
  ~ Ciekawy
  Wtorek, 20.12

  Widać po komentujących, jaką jakość ma i co przedstawiają sobą jego komentatorzy (chyba wynajęci przez P..) idą święta i JAD się wylewa- Jesteśmy Agentami Destrukcji to główne hasło komentatorów - szkoda że destrukcją objęte jest nasze miasto i państwo, a może Oni to jedna z plag zesłanych na Nas jako ostrzeżenie.

 8. 8
  +2
  ~ opus
  Wtorek, 20.12

  ich partia popiera muzułmańskich terrorystow. chcieli ich wpuscic do polski aby siali terror i zabijali polaków tak jak to miało miejsce wczoraj w niemczech. jurek wcisla z elbla gelertt powinni skonczyc w wiezieniu. mam nadzieje ze pis ich tam wasadzi za te machloje z EPECem. ponadto tych dwoje POwcow swoja geba sygnowało tego oszusta wrobla ktory obiecał prace na miejscu dla młodych elblazan. niestety kłamał bo0 młodzi elblazanie musza stad uciekac za godnym zyciem.

 9. 9
  +2
  ~ elblążanka
  Wtorek, 20.12

  Wszystkim dobrych, spokojnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia. Czas, by naprawdę po ludzku pomyśleć o innych. Dość jadu.

 10. 10
  +3
  ~ waaa
  Wtorek, 20.12

  Bolek z Gdańska, dobre, pośmiałem się, Dupek i Klapkara.):):): . po jaką cholerę ich ciągle pokazują. nikt już nie może na nich patrzeć, bo na wymioty zbiera. a ten Wcisła nierób niech się przestanie lansować!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.