Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +72
  ~ robson
  Piątek, 16.12

  Trzeba wyjść na ulicę. Precz z rządem pis

 2. 2
  +21
  ~ mak65
  Piątek, 16.12

  Widzę, że do dna zaglądamy od spodu! To co się dzieje w Polsce to jest dramat. Jutro wszystkie światowe media będą uważały Nas za drugą Ukrainę. Będzie drugi Majdan.... szkoda słów....

 3. 3
  +49
  ~ urzędnik
  Piątek, 16.12

  Pewnie od Wilka się nauczyli, przecież Wilk chciał wydawać akredytację jednym, a innych nie wpuszczać jak był Prezydentem.

 4. 4
  --30
  ~ wniosek
  Piątek, 16.12

  Wolne media wg PO, no proszę, chyba polegały na tym, że Latkowskiemu wyrywano laptopa, żeby Polacy nie dowiedzieli się o swawoli POwców. Teraz drżą, że będzie kablowanie, utajnianie , a co sami robili, no co?. Nie lubię PIS, ale niech w końcu zrobią z tym cyrkiem w Sejmie porządek, są przecież siły porządkowe. POwcy się tak nie patyczkowali, od razu do Wprost służby wysłali. Ci posłowie co chcą pracować niech pracują i głosują Ustawę o pozbawieniu komuchów emerytur. Najwyższy czas załatwić sprawę alimenciarza, przecież Ci co nie płaca alimentów mają odsiadkę , a Ten człowiek to co prawa w Polsce na Niego niema?

 5. 5
  --48
  ~ Jan
  Sobota, 17.12

  Wszystko przez platfusow 8 lat rządzenia a dzisiaj nie mogą sie pogodzić z porażka , naj gorsze jest to ze społeczeństwo jest zadowolone z PiS-u to ich bardziej dobija panie Jurku wcisły prawda nie....

 6. 6
  +12
  ~ tywieszkto
  Sobota, 17.12

  Do Jan-"społeczeństwo jest zadowolone z pisu"-trudno o większą bzdurę,takiego chlewa jak aktualnie panuje chyba Europa nie widziała,ten mały frustrat w żałobnym garniturku skutecznie potrafił skłocić Polaków.Jak widzę te przemarsze dupowłazów za "wodzem" to mnie zbiera na pawia

 7. 7
  +5
  ~ ....
  Sobota, 17.12

  ""Zaniepokojeni obywatele"" nawołują do wyjścia na ulicę . Chyba marzą im się pały na pupę . Dobrze ich rozumiem ,bo jak mawia ideolog wielu z tych marzycieli - jak pupa nie boli to nie było dobrze .

 8. 8
  --7
  ~ do tywieszkto
  Sobota, 17.12

  A przez te 8 lat to nie było skłócenia Polaków, poniżanie jak moherowe berety, a jak nie byłeś z PO to nigdzie żadnych szans nie było. Co oni wyprawiali z dziennikarzami jak nie byli z Ich opcji, teraz wszystko jest nie tak bo PIS, tak.

 9. 9
  --29
  ~ taka prawda
  Sobota, 17.12

  To jest płacz sbków, ze 19 tys. emerytury Im zabierają. To wszystko na czerwono, czy tego nie popieracie? za co dostawali aż tyle kasy, za to, ze lali Nas pałami i sikawkami oblewali w zimę w silny mróz ?.

 10. 10
  --22
  ~ dziwne
  Sobota, 17.12

  Jakim cudem tak szybko rosną łapki? te przeciwko obecnemu rządowi?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.