Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ pacyfista
  Sobota, 20.08

  Języczek u wagi, a nie uwagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. 2
  +6
  ~ zniesmaczony
  Niedziela, 21.08

  Przecież dziennikarze mogą poprosić posłów PiS o zorganizowanie podobnego spotkania. To przecież ICH rząd zlikwidował MRG - więc chyba wiedzą dlaczego. Czytając artykuł wygląda bowiem na to, że winne zamknięcia MRG jest PO i że najlepiej wychodzą na tym ci, którzy nic nie robią - bo nieobecnych się nie atakuje. Ciekawy model polityki lansują nasi dziennikarze :(

 3. 3
  +1
  ~ WON!
  Niedziela, 21.08

  WON Z pzpo!!!

 4. 4
  +7
  ~ raz tu , raz tam ?
  Niedziela, 21.08

  No ale jak nie było nikogo z Pisu ??? Pan Radny Andrzej Tomczyński , był wiele lat w PIs z jego list startował do Rady Miejskiej i dostawał się, oraz raz kandydował do Sejmu .

 5. 5
  --2
  ~ Ruskie pierogi
  Wtorek, 23.08

  Nie chcemy zadnego ruchu z ruskami.Elblag nie ma żadnych korzysci z tego tytułu.Tylko ewentalnie korzyśc mają ci z markietami ,galeriami niemieckimi ,francuskimi etc.

 6. 6
  0
  ~ Gabi
  Wtorek, 23.08

  Trzeba było Zdzisiu i inni tak walczyc jak wam likwidowali ci z Unii Demokratycznej,Unii Wolnosci a pózniej PO, miejsca pracy i całe zakłady.A nie walczyc teraz o przemyt spirytusu do napedzania samolotów i trucie polskich obywateli.

 7. 7
  0
  ~ mieszkaniec Warmii
  Środa, 24.08

  Szanowni parlamentarzyści z PO: stwórzcie dla ludzi miejsca pracy z prawdziwego zdarzenia, przyciągnijcie porządnych inwestorów, zróbcie wreszcie coś z korzyścią dla mieszkańców, a nie popierajcie jakiegoś dziwnego układu z Rosją, który obecnie stwarza niebezpieczeństwo wojny hybrydowej. Może kiedyś MRG i było dobre, ale teraz to głównie ułatwienie dla przemytu i kombinatorstwa. I nie wypowiadajcie się proszę w imieniu wszystkich mieszkańców tego regionu, bo chociażby z tych wpisów widać, że tak nie jest, że dużo ludzi ma swój rozum i widzi co się dzieje na Ukrainie. Nie chcemy tu powtórki z Donbasu i Krymu! Chcemy w Polsce bezpieczeństwa, spokoju i pracy - i po to ludzie na was głosowali!

 8. 8
  --1
  ~ Polak......
  Czwartek, 25.08

  bo PiS nie zajmuje się głuPOtami POwaleńców, tylko odbudowują to co oni rozkradli przez lata...

 9. 9
  +1
  ~ Polak......
  Czwartek, 25.08

  a POsłowie zapomnieli jużże to ich umiłowany tusk POhańbił Polaków i zmniejszył możliwość wyjazdu w ramach MGR, a ruskim zostawił większą możliwość? Ruskich tusk lepiej traktował jak Polaków i gdzie przez te lata była gelert z wcisłą?

 10. 10
  0
  ~ swojak
  Wtorek, 30.08

  JESTEM ZA WZNOWIENEM MRG JEZELI BEDE MOGL EZDZIC CO DZIEN WOZIC ILE UDZWIGNE I TO CO PRZEWIOZE BEZ LEKU NA TRASIE DOWIESC A POZNIEJ ZAMIENIC BEZ STRACHU NA KOCHANA KASIORECZKE A NIE JAK DO TEJ PORY KONTROLE KONFISKATA I MANDATY A ILE ZAWALOW LEKARZWYKRYL KIEDY KIEROWALI MNIE NA KANAL TE LIMITY KONTROLE WNIE WYKONCZA TERAZ MAM WYMUSZONA REKONWALESCENCJE - CIEKAWE CZY JURUS I ELKA W TROSCE O NASZE ZDROWIE POPRA MOJA PROPOZYCJE WSZAK TO DYREKTOR SZPITALA TO POWINNO JEJ ZALEZEC NA DLUGIM BEZSTRESOWYM ZYCIU PACJENTOWN - WIDAC SZCZEROSC I TROSKE NA ICH TWARZACH - TO TERAZ TRZYMAM ZA SLOWO BO JAK OTWORZA I BEDA KONTROLE A JA UMR NA ZAWAL TO PO NOCACH BEDE WAS NAWIEDZAL - TAK ZE NIE UDAWAJCIE TYLKO NAPRAWDE POMOZCIE ALE KOMPLEKSOWO!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0576200485229